Sloba Vasić napravio je juče u avionu incident zbog čega je izbačen i odvezen u Urgentni centar. Kako tvrdi "Pink.rs", Sloba je bio u alkohlisanom stanju pa je zbog neprimernog ponašanja u avionu morao da raguje i kapetan i obezbeđenje.

On je odvezen u Urgentni centar, a kako piše "Kurir" kasnije je prebačen na VMA kako bi ga kroz ispiranje, otreznili.

Foto: ATA images/A. Ahel

 

 

Inače, kako je Pink.rs prvi došao do informacija juče je pred poletanje za Cirih, gde je Vasić trebalo da ima nastup, morao da reaguje kapetan zbog njegovog ponašanja u alkoholisanom stanju, nakon čega ga je obezbeđenje izvelo iz zgrade.

Bori se sa anksioznošću

Pevač ima probleme sa anksioznošću, govorili su njegovi bliski saradnici nedavno:

Foto: ATA images/A. Ahel

 

 

- Sloba se već duže vreme bori sa anksioznošću. Mislio je da je taj period iza njega, ali je u poslednjih nekoliko dana, usled pojjačanog stresa i iscrpljenosti, došlo do naglog pogoršanja stanja. U jednom trenutku je izgubio svest, nakon čega je hospitalizovan. Trenutno se nalazi u bolnici pod lekarskim nadzorom, stanje je stabilno i zadržaće se nekoliko dana kako bi se terapija i oporavak u potpunosti stabilizovali. Važno je naglasiti da nije reč ni o čemu drugom, već isključivo o zdravstvenom problemu vezanom za anksioznost. Ovim putem molimo za razumevanje i malo privatnosti, kako bi se mogao u miru oporaviti. Kada bude spreman za lično oglašavanje, blagovremeno će se on svakako oglasiti - rekla je Ajla, Slobina PR menadžerka.

(Kurir)