Izvor:Foto: Instagram printskrin/beslicdinopravi

Tuga, Halidov sin se oprostio od majke: "Ostadoh ti sam..."

Izvor: Nportal

02.06.2026.

09:02

"MOJA majko, ostadoh ti ja sam..."

Smrt Sejde Bešlić, udovice  pokojnog pevača Halida Bešlića, rasplakala je ceo region, a sada se oglasio njihov sin dino koji je majci uputio oproštajnu poruku.

On je podelio zajedničku fotografiju iz bolnice sa majkom i ocem, a uz nju je napisao poruku koja je rastužila brojne pratioce.

- Moja majko, ostadoh ti ja sam. Volim vas puno - napisao je Dino.

BloombergAdria.com

Prijatelji, poznanici i brojni poštovaoci porodice odmah su pružili podršku sinu koji prolazi kroz najteže trenutke u životu, s obzirom na to da je nedavno sahranio i oca.

"Dino je jako loše"

Vest o Sejdinoj smrti potvrdio je Halidov dugogodišnji menadžer i blizak prijatelj porodice, Nedim Srnja.

- Sejda je malopre umrla. Bila je skoro mesec dana u bolnici, danas je preminula oko 15 časova. Dino je jako loše. Kod kuće je, uz njega su prijatelji - potreseno je izjavio Srnja i dodao da je porodica do samog kraja bila uz nju.

Zanimljivo je i to da su pevač i njegova supruga gotovo istovremeno vodili najteže životne bitke. Pokojni Halid svoju poslednju pesmu napisao je i posvetio upravo voljenoj Sejdi, što svedoči o snazi njihove ljubavi.

Halid joj je posvetio pesmu

Legendarni pevač Halid Bešlić posvetio je supruzi Sejdi jednu od svojih najemotivnijih pesama, koja je objavljena kratko pre njegove smrti i danas dobija još dublje značenje. NJihova ljubavna priča, obeležena decenijama bliskosti i podrške, sada je ponovo u centru pažnje javnosti zbog stihova koji ostavljaju snažan emotivni trag!

U znak ljubavi prema supruzi, posvetio joj i pesmu pod nazivom "Sejda", koja je objavljena u septembru, kratko pre njegove smrti.

(Alo)