Извор:Фото: JC Olivera/Getty images/Profimedia
Пукла љубав! Бастијана оставила Бугарка Силва
15.05.2026.
11:21
ОН је више времена проводио у Минхену и по свету него на Палми, где је Силва живела и где им је и било тајно љубавно гнездо - наводи извор
Након једног од најтежих периода у приватном животу, Ана Ивановић наводно је поново пронашла љубав. За разлику од ње, бивши супруг Бастијан Швајнштајгер изгледа да поново нема среће у љубави.
Њега је, према писањима, оставила девојка, Бугарка Силва Капитанова.
Бастијан више није у вези за Силвом. Иако га је та швалерација коштала брака са Аном, он је на све начине покушао да удовољи Силви и да јој испуни све жеље, али је пре два месеца тој љубави дошао крај. Разлога је више, али је главни био тај јер је Швајни више времена проводио у Минхену и по свету него на Палми, где је она живела и где им је и било тајно љубавно гнездо. Њој је то почело јако да смета и да му опасно замера, па су и свађе постале све чешће и жешће. Иако је он њој у једном тренутку понудио да дође код њега у Немачку, она за то није хтела ни да чује - каже саговорник за Курир.
Не мрда са Палме
Он наводи и због чега се то дешава:
Подсетимо, после развода од Бастијана Швајнштајгера, који је месецима био једна од главних тема домаћих и страних медија, бивша српска тенисерка, према тврдњама извора блиских њој, окренула је ново поглавље и више није сама.
Анин момак није део јавног света
Како наводи извор, Ана је у вези са мушкарцем који није део јавног света. Реч је о успешном странцу који се не бави јавним послом и који, за разлику од њеног бившег супруга, не воли медијску пажњу нити експонирање.