Извор:Фото: Антонио Ахел/АТА имагес

Тек уградио стент: Певач ужива на лукс дестинацији

Извор: Нпортал

27.05.2026.

14:50

ПРОШЛО је само седам дана од како су Алекси уградили стент, а већ је отишао на одмор.

Екипа новинара "Блица" је прва писала о певачевој операцију. Интервенцја је прошла одлично, а Алекса се успешно оправља. 

Доказ да је више него доброг здраственог стања, говори чињеница да је Јелић спаковао кофере и отишао у Барселону где ужива. На првој слици од уградње стента, Алекса позира са наочарама за сунце, а уз њу је написао кратку поруку: "Између сунца и мира".

Детаље о његовом здравственом стању поделио је његов отац, Драги Јелић. Он је објаснио да је Алекси уграђен стент на каротиди након што су лекари открили озбиљно сужење овог крвног суда. Оно што је посебно интересантно јесте да певач није имао никакве озбиљније симптоме, већ је проблем откривен потпуно случајно, током редовног прегледа.

BloombergAdria.com

 

- Ништа није осетио, ишао је на контролу, и тада су видели да му је била повећана запушеност каротиде - била је 80, док је раније имао 40, тако да су лекари саветовали интервенцију- истакао је Драги Јелић.

Алексин отац, Драги Јелић ј е открио да је постојала могућност класичне операције, али да су се ипак одлучили да проблем реше уградњом стента: 

- Све је како треба, он је супер, добро се осећа- поручио је Драги тада за "Телеграф".