Извор:Фото: АТА имагес/А. Ахел
"Оставила ме је Слађа, идем у лудницу, идему у 'Лазу'"
21.06.2026.
12:39
"Идем сад у лудницу 'Лаза Лазаревић'"
Фолк певач Радиша Трајковић Ђани вратио се у Србију након још једног наступа, а екипа домаћих медија ухватила га је на београдском аеродрому по самом слетању.
По изласку са терминала, Ђани је чекао превоз, а, иако је био уморам, није крио добро расположење. Певач се на аеродрому појавио у опуштеном, потпуно белом стајлингу – носио је белу мајицу са крагном и беле тренерке, док се на његовој руци истицао масивни златни сат.
BloombergAdria.com
Иако га је очигледно стигао умор од пута и наступа, Ђанија није напустио његов добро познати смисао за хумор. Док је чекао да по њега дође аутомобил, фолкер је добацио коментар који је у првом тренутку све оставио у шоку.
Наиме, Ђани је изјавио да га је оставила супруга Слађа и у свом стилу додао да ће "да иде у лудницу".
BloombergAdria.com
- Оставила ме жена. Идем сад у лудницу "Лаза Лазаревић" - рекао је фолкер.
Убрзо након ове шаљиве опаске, аутомобил је стигао, а Ђани се упутио ка свом породичном дому на заслужени одмор.
(Блиц)