Извор:Фото: Јутјуб принтскрин/Zvezde Granda, АТА имагес/А. Ахел

"Марија и ја смо нападнути, хтели су да нас растргну"

Извор: Нпортал

23.06.2026.

16:14

"Ја сам ту већ мислио да је крај, почео сам да се поздрављам са Маријом."

Финалиста недавно завршене деветнаесте сезоне „Звезда Гранда“ Ненад Хорват недавно је боравио на егзотичном Балију, на ком му је било незаборавно, и то у посебном друштву.

Са њим на путовање кренула је некадашња учесница ,,Звезда Гранда“ Татјана Пејчић, а све је организовано ни мање ни више него од стране Марије Шерифовић, која је желела да организује журку изненађења за једну пријатељицу.

Ненад је Марију упознао током прошле сезоне, у којој је она још увек била део жирија , али је сада добио прилику да упозна и њену другу страну, што је и открио за Гранд.

BloombergAdria.com

- Не може да се пореди пословно и приватно. Нисам имао осећај да сам са њом, толико смо били слободни, толико смо се шалили, смејали, а ја сам био у фазону, брате блејим са Маријом, купам се са њом у океану (смех). Не могу да нађем речи да то објасним - рекао је Ненад са осмехом од ува до ува.

За тих неколико дана на егзотичном острву Ненад је доживео много тога, а једна анегота се посебно издвојила, у којој су главни актери управо Марија и он.

Напали их пси

– Марија ме је возила на мотору, јер тако тамо функционишу, много је лакше за функционисање у саобраћају. Ја никад то нећу заборавити, чак ме је и она питала да ли верујем да ме она вози на мотору (смех). Е онда се десило то да смо ушли у слепу улицу, и само одједном се отварају врата на крају улице, излази 14 паса, хоће да нас растргну. Ја сам ту већ мислио да је крај, почео сам да се поздрављам са Маријом - присећа се Хорват.

Прави повод Ненадовог одласка на Бали била је управо горепоменута журка, а због које се такмичар из ,,Звезда Гранда“ пар дана крио на овом острву. За Гранд, Ненад је открио и да ли му је Марија тражила да јој отпева неку посебну песму.

BloombergAdria.com

- Колегиница и ја смо се крили да нас нико не види да не би упропастили изненађење. А што се тиче песама, она зна шта ми волимо и умемо, и то нас је и пуштала да певамо. А памтим то да сам по први пут певао Шабана Шаулића, баш велики задатак, и имао сам трему, али мислим да је била задовољна и да ће ме памтити по тој песми - одговорио је Ненад.

(Грандонлине)