Извор:Фото: Стефан Томашевић/АТА имагес, Антонио Ахел/АТА имагес

Исповест Лепе: "Брат ме је тукао и шамарао, бранио да певам"

Извор: Нпортал

26.06.2026.

13:21

ПЕВАЧИЦА Лепа Лукић иза себе има богату каријеру, а једном приликом је открила да јој својевремено брат није дозвољавао да пева.

Лепа је и сама признала да није била свесна какав је успех чека, а онда је отворено говорила о препрекама на том путу.

- Никада нисам била свесна да ћу постати ово што сам данас. Неколико пута је мени моја покојна мајка, када смо седеле саме и пиле кафу, говорила: "Боже, Лепава, да ли си сањала да ћеш ово да постигнеш?", ја кажем: "Мајко, нисам ни у сну". Сви су ми бранили, мајка није, али она је морала да слуша сина, једину мушку главу у кући. Он ми није дао да певам. Мислио је да ћу ја певати по неким прчварницама, пијанци ће да ме дрпају, почећу да пијем - почела је Лепа своју причу, а потом се присетила кроз шта је све прошла са братом.

Лепа је тада испричала да је он физички насртао на њу, међутим, на крају се покајао због свега када је видео да она није кренула другим путем. 

BloombergAdria.com

 

- Па нудили су ми чак да ми препишу и куће и све да ми дају, али да не певам више, да будем само њихова. Никада то нисам хтела да прихватим - открила је током боравка у ријалитију.

Она је пратила свој сан и испунила себи жељу да буде певачица, те није слушала брата, али су постојале последице.

- Сваког месеца је била аудиција по неким градовима па сам бежала од брата. Добијала сам батине од њега, шамарчине и пацке по рукама. Није ме дозвољавао да будем певачица. Био је инжењер економије и није давао да певам по кафана и да ме неко малтретира. Сада када сам постала Лепа Лукић рекао је да сам знао да ћеш то постати, никада ти не бих бранио - испричала је певачица.

BloombergAdria.com

 

Пре неколико година, Лепа Лукић нашла се у центру скандала због продаје њене родне куће у Милочају на јавној лицитацији. Ову некретнину је купила жена из оближњег села, а Лепу је све што се десило погодило. Она је раније у разговору за Курир рекла да кућа није њена јер је се одрекла у братову корист у оставинској расправи и да са њом одавно нема ништа.

- Није истина да сам кућу у Милочају преписала братанцу Радету. Ја сам се права на половину те куће одрекла у корист свог брата Рајка, који је тада још био жив. Када је после неколико година он умро, аутоматски је његов син Раде наследио ту кућу. Бесна сам што се у медијима појавила информација да је моја кућа стављена на добош, кад ја ту кућу нисам ни могла да препишем братанцу, нити сам имала права на њу - рекла је Лепа за Курир.