Posle isključenja je prebačen na VMA, a sada je već nekoliko dana na lečenju u Klinici za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević". NJegova supruga Lela nije mogla da iznosi detalje, takođe je bila u bolnici na infuziji jer je sve vrlo teško podnela.

Jelena se nekoliko puta oglasila putem društvenih mreža. Najnovija objava je otkrila kako sve doživljava. 

Na Instagramu je podelila dirljiv citat: 

- Vi što svima greške brojite sa svojima kako stojite? — direktno je upućena onima koji kritikuju ili osuđuju njihovu porodicu u trenucima slabosti. Ova rečenica nije samo odbrana, već i snažan apel na empatiju i samorefleksiju onih koji prate njihovu situaciju.

Foto: Instagram printskrin/lela_misslela

 

Pevačevo stanje je zasad stabilno, ali pod nadzorom lekara će ostati do daljeg. Kako smo prvi i pisali, razlog za dalje psihijatrijsko praćenje jeste činjenica da Sloba odranije koristi terapiju za anksioznost i depresivne epizode, a određeni lekovi se ne smeju kombinovati sa alkoholom zbog mogućih ozbiljnih reakcija organizma.

- LJudi, još jednom vas molim za malo razumevanja. Izvinjavam se svima koji me zovu, nemam snage da pričam ni sa kim. Slobodan je živ i zdrav, što je najvažnije. Samo vas sve molim za razumevanje, hvala - poručila je Lela.

BONUS VIDEO: