Popularnost je stekla kao domaćica mnogih emisija na "RTS-u", ali najviše je ljudi pamte po "Slagalici", ali i "Pesmi za Evroviziju".

Popularnost je stekla kao domaćica mnogih emisija na "RTS-u", ali najviše je ljudi pamte po "Slagalici", ali i "Pesmi za Evroviziju".

Ono što mnogi ne znaju jeste da je Kristina završila dva fakulteta.

Foto: RTS printskrin

 

 

- Završila sam glumu, tako da sam spremna za ples, pevanje, ali jeste šou u kojem do sada nisam učestvovala iako sam radila razne TV formate. Imam zabavne kolege. Stefan je sa mnom radio Beoviziju, Sašu poznajem iz sveta glume, sa Draganom se družim, tako da se nadam da ćemo opravdati naziv emisije - rekla je ranije Kristina.

Inače, ona je ranije rekla da je na nagovor majke upisala Prirodno-matematički fakultet, a nakon završene prve godine i Akademiju umetnosti. Po završetku studija, preselila se u Beograd u potrazi za poslom.

Pošto se našla među četiri izabrana kandidata na konkursu Evropsko lice, bila je jedan od izveštača sa "Pesmu Evrovizije" 2008. godine.

Foto: ATA images/A. Ahel

 

 

Kristina, inače, ne krije da je srećna što je voditeljka "Slagalice", jer je podseća na pokojnog oca, ali joj je žao što nije dočekao da je vidi kao voditeljku njegovog omiljenog kviza.

- Uvek se setim tate koji je gledao iz dana u dan. Nažalost, izgubila sam ga 2008. godine, tako da nije stigao da me vidi kako je vodim. To me najviše boli. Žao mi je što nisam bila u prilici da mu kažem: "Tata, nemoj se nervirati kad takmičar nešto ne zna, tamo u studiju je sve drugačije, osećaj da te snimaju donosi ogroman pritisak - istakla je Kristina nedavno.

(Espreso)

BONUS VIDEO: