Danilo
08.05.2026 10:08
Barem priznaje da je u go.nima! Ne razumem kako neko moze da slusa i gleda ovaj slucaj od "zene"? Ona je sva, od glave do pete bezveze , spolja i iznutra! Mogla bi da prodje tamo na Baliju , kao balinka! hahaha Zasto se vraca u Srbiju? Da odere tupavi narod koji dolazi na njene idiotske koncerte, pa nazad na plakanje d.peta !
"U go***ma smo do guše, umalo smo uhapšeni"
Izvor: Nportal 07.05.2026 18:25
Povratak na vestVaš komentar