Ко те...
11.05.2026 08:56
Док сам ја на "стражи поред Призрена". Свака ти част Гоцо. Јако си пожељна.
11.05.2026 08:56
Док сам ја на "стражи поред Призрена". Свака ти част Гоцо. Јако си пожељна.
11.05.2026 09:32
Tu je negdje po izgledu između Monike Beluči i Andželine Džoli. Stavio sam je na Screensaver, sve u Prada kompletiću i Hilfiger patikama.
11.05.2026 09:59
"Премудроооо..."
11.05.2026 10:15
Čega se pametan stidi, budala se ponosi!
11.05.2026 11:56
je inače doktorirao "vazelinologiju". Svaka mu vlast odgovara i svima se uvlači u.. ....u, "od varadara pa do Triglava". Od Urala pa do Guatemala. Idi bre u Berlin i čupaj tamo peršun.
11.05.2026 12:07
Pričajte malo okolo, nazdravljajte, dižite tri prsta, obriši sline.. Jok nisu "crni delfin" i "polarna sova". Nema toga u knjigama, novinama i veseloj sveski, kad ti šapnu Jesenjina i Majakovskog usput na uvce... Ali imaš porodicu da te čuva i pazi. 🇷🇺🤣 Da se mole i kleče za tvoje zdravlje. Ajmo, ajmo...
11.05.2026 12:52
... Траже ваљда паре од Нијемаца. То се ничега ни бога ни људи ни породице не стиди. Само дај дај дај. Ко год и колико год. Било ко... Ови што највише као имају ти траже највише. Била је у ...у, .. Ј...ш "отписане" и Гестапо и 7 секретара СКОЈ-а, шта јој нису радили, по мени нико није ту "невин" и неће се то никад ријешити. Жао ми и полиције. Ето. И њих ми жао. Нисам ја ту нека фаца. Разумијем сваку 10у. Тражила да је држим за руку кад су је водили "на испитивања"... Држао је за руку и кад су је вратили. Дали јој на кревету неке тешке седативе... Све вас мрзим. Милојко ти си нула. Мањи си од нуле. Нисам за ту опцију. Реално, нисмо јој ни до пупка. РАФ те занима? 🤣 Имам ја тих "доживљаја" за 10 мајескуел база података...
"Imam intimne odnose na javnim mestima, svrati u Košutnjak"
Izvor: Nportal 10.05.2026 15:37
Povratak na vestVaš komentar