Putinovo zdravlje u fokusu! Nove slike, Zapad se naslađuje

Izvor: Nportal 11.05.2026 10:43

Povratak na vest

Vaš komentar

Top komentari

Vlado

11.05.2026 11:52

Proslo je cetiri godine rata,i Putin nije uspio da pobijedi.Navijali za njega ili ne,mogucnosti su mu se smanjile.Ostale su mu tri solucije.Prva je da proba da dobije rat nuklearnim oruzjem,sto je malo vjerovatno kada ga nije upotrijebio do sada.To govori i o tome da je uprkos agresiji,Putin human.Da li bi SAD I Zapad ratovali cetiri godine,izgubili stotine hiljada ljudi,a da neupotrijebe nuklearno oruzje.Ne!Najbolji dokaz je Iran gdje je prema nepotvrdjenim pricama Tramp trazio sifre za upotrebu nuklearne bombe ali mu vojska nije dala.Druga mogucnost Putina je da nastavi rat,u kome sve vise Rusija trpi,ekonomski,ukrajinski dronovi joj sve vise razaraju privredu,gubi vojnike i Putin nastavkom rata rizikuje bunt stanovnistva i najblizih saradnika.Treca solucija je da odmah pocne pregovore o kraju rata,uzme dvadeset posto Ukrajine,i ugovorom zabrani Ukrajini ulazak u NATO.

+3 -20

3 Odgovora

Putin

11.05.2026 14:16

Korak napred Korak nazad, on radi upravo zasto je i postavljen. Bice bolji i od Gorbacova. Ne zaboravite loza Gorbacova bez glasanja su postavljali jedne druge Zapad -> Gorbacov -> Jelcin -> Putin. Sve to postalo jasno ta taktika posle prigozina i Vagnera. Prigozin je ludeo kad god je napravio dva koraka u osvajanju Ukraine municija mu presecena da bi se nastavilo iscrpljivanje Rusije korak napred korak nazad. Ukraina nije mogla nista Prigozinu i puting ga sredi na kraju (to je konkretno a zamajavanje sta je bilo to za naivne, ziv je Elvis i te price, bitan je rezultat) Putin je najuspesniji zapadni dupli spijun svih vremena. Slali su decu tenkiste u nezasticene tenkove, silna vojna nauka i generalshtab nije znao za 20 godina staru Javlin tehnologiju da napada odozgo gole nezasticene tenkove slali pa su deca morala da sama Smisljaju kako da se zastite i pravili kokosinjce iznad tenkove varili staro gvozdje kako su znali i umeli. Samo naivan moze ovo da proguta. Svi generali patriote sklonjeni ubijeni a poslusnici postavljeni. Nije ni cudo da se Evropi zuri jer su i Rusi poceli da kapiraju "Korak napred Korak Nazad" iscrpljivanje Rusije za finalni udar zapada (posle Ukraine)

+2 -13

0 Odgovora

Ahaa

11.05.2026 14:57

Od nuklearnog ne bi stradalo 5 ljudi, već najmanje 5 miliona. To ne želi niko osim tebe. Nuklearno oružje će biti upotrebljeno na Berlin, ako nastave kao do sada.

+16 -1

0 Odgovora

Krško je krhko

11.05.2026 15:20

Plašite se vi hrvati Rusije, i treba da se plašite! Rusija rat i ne oseti, pusti tu jadnu eu propagandu. Rusija će rat voditi do oslobođenja svih ruskih regiona i do denacifikacije svih koji treba da budu denacifikovani. Rusija ima sve vreme i sve resurse ovog sveta da to može da uradi valjano.

+25 -2

0 Odgovora

Bane Zemunac

11.05.2026 12:05

A sta taj spekulator Ukrainski misli o Trampovom mentalnom zdravlju?

+26 -1

0 Odgovora

Olja

11.05.2026 13:51

A taj Ukrajinski analitičar Anton Geraščenko misli o zdravlju i izgledu njegovog vodje!!!

+26 -0

2 Odgovora

Da

11.05.2026 14:59

Ne samo vođe već cijelog rukovadstva Ukrajine. Obrazi im skoro eksplodirali od debljine.

+19 -1

0 Odgovora

Pa

11.05.2026 15:30

Njegov vođa se skoro raspukao od debljine. Ne samo on već svi u rukovodstvu. Oni bi da se rat nikada ne završi. Kraj rata znači i kraj Zeljenog, a sa njim i ostali.

+19 -1

0 Odgovora

Staljin

11.05.2026 14:06

Posle Putina ili novi Staljin da pocisti ih sve za nekoliko dana 10x manju drzavu od Rusije sto je Ukrajina, Ili kopija Putinova. Nastavak loze Gorbacov -> Jelcin -> Putin -> Sledeci Iscrpljivac Rusije, taktikom korak napred korak nazad u Ratu sa Rusijom.

+1 -13

1 Odgovor

Uhh

11.05.2026 15:33

Gde pokupi toliku pamet? U Kumrovcu?!

+13 -2

1 Odgovor

Kumrovec

11.05.2026 22:15

Glup bio Kumrovec? ili ovi sto nam vodili Jugoslaviju posle. Svaki narod zaasluzuje svoje politicare i svoju bedu. Da je narod pametniji prepoznao bi vodju, malo se Putin ljubi ga majka porve sa medvedom, malo kaze nije ko neki, malo pojase konja polu go , malo u hladnu vodu, digne kakpu vojnika i prost anrod se odusevi ne vidi nista i ljubi ga majka. Poslao decu Ruse u Ruske tenkove bez zastite od Dzavlina stare tehnologije 20 godina koji udara odozgo tenk, gde je Ruska nauka, patriote generali pobijeni a ruska jadna deca zavaruju kokosinjce na tenku da se sami zastite kako znaju jadni i umeju kad General shtab i Putin nije zastitio elementarno. Deca znaju i sami prave u ratnim uslovima a silna Ruska kontraobavestajna sluzba pojima nema sta rade Dzavlini... ma daj bre toliko ocigledno, i Rusi se bude, zajebavanje iscrpljivanje Rusije 4 Godine na kraju ce Evropa posle nekog 5 oktobra da preuzme sve. Jedna pisljiva Kkraina od 5x manje stanovnika od silne Rusije "super sile" diktira uslove Rusiji, genijalci jedni, ali Rusi se bude. Zato to tako i prolazi danas bez kumrovca i Staljina izdaja i babe haraju. Uzece im sve ko i nama posle Kumrovca...nista nemamo samo silnu "pamet".

+2 -11

0 Odgovora

Hercegovac

11.05.2026 16:33

Gledajuci slike, covjek izgleda fantasticmo za svoje godine. Ostalo, propaganda onih kojima djedovi ostaviše kosti na Staljingradu. Hvala!

+32 -0

0 Odgovora

Braco

12.05.2026 07:54

Svi ovi što komentarišu njegovo zdravlje če prije Bogu na noge nego on. A ovi što blate Rusiju bi najviše voljeli da im Ursula kroji život i nose suknjice.

+8 -0

0 Odgovora

Igor

12.05.2026 14:57

Samo debili mogu komentarisati ovaj bezvezni članak,

+0 -0

0 Odgovora

Povratak na vest