Milan
14.05.2026 13:55
Kina je Savremena Zemlja ima sve I bolje Od Amerike njima iz Amerike netreba nista . Dočekali su Trampa na veličanstven Način da Vide Amerikanci sta je Gostoprinstvo
14.05.2026 13:55
Kina je Savremena Zemlja ima sve I bolje Od Amerike njima iz Amerike netreba nista . Dočekali su Trampa na veličanstven Način da Vide Amerikanci sta je Gostoprinstvo
14.05.2026 15:02
Ваљда их наговара да уведу плурализам и демократију "балканског" типа. Бит' че весело и код њих.
14.05.2026 17:42
"I ko mi još jednom spomene ovo čudo – glavu ću da mu razbijem!" – reče Siju dok je ispraćao narandžastog ka avionu… a ono, cela Kina u smeh, kao da gledaju novogodišnji program. Došao Donald Trump – onaj što je juče govorio da mu ne treba ničija pomoć, a danas obilazi svet kao trgovački putnik, moleći Kineze da stanu uz Amerikance protiv Rusa. Kako se brzo čovek prebaci sa „mi smo najjači“ na „ajde, braćo, pomozite malo“. Puklo par diplomatskih „šamara“, ništa strašno – više onako, protokolarno. Trump stoji, trepće, kao da mu je neko ugasio Wi-Fi usred govora. Na kraju: „ajmo kući“, i to ne pobednički, nego onako… kao kad te vrate s ekskurzije jer si pravio probleme. A Xi Jinping? Niti zagrljaja, niti tapšanja po ramenu – samo onaj diplomatski osmeh koji znači: „hvala što ste došli, nemojte opet skoro“. Kod kuće još veselije. Melania Trump ga izbegava kao spam mejl – ni za ruku, ni za kadar, eventualno klimne glavom ako baš mora. I sad se čovek pita: ima li iko da ga voli? Možda neki bot na internetu ili onaj jedan fan što još veruje u „plan“. Mada, i tu postoji sumnja – i botovi su počeli da se resetuju.
15.05.2026 08:54
Русијо, ко те и како подржава.
14.05.2026 23:47
Jel gospin Trump pricao sta o "demokratiji" i "ljudskim pravima" ili ce to kad nspusti Kinu
15.05.2026 09:18
Тако је! Фрањо Трумпман да учи Кинезе и Уњгуре "демокрацији"! Немере. Њет. Но пасаран!
15.05.2026 11:06
Добро плаћају и коректни су. И не трпе понижавања и уведе.
15.05.2026 16:15
To je rezervisano za evropske lidere,,
15.05.2026 08:33
Предлоге за имена странака у новом вишестраначким систему: странка кинеске акције, савез слободних социјалдемократа Кине, кинеска демократска заједница, зелени, кинески покрет обнове, кинеска ладикална стланка, тургут,...
15.05.2026 09:11
Левој Строни". Пише тамо све "тачно". Броте ових стручњока за нови светски породок. Свашта човјек научи из новина! Ноздровје!
15.05.2026 09:55
Писао је Милован Ђилас у Новој Класи. Они имају и децу. Нису њихова деца као друга деца. Они су "нова класа". Као и у осталим развијеним друштвима. Знао је Тито.
15.05.2026 10:27
Држава на свијету са ријешеним националним проблемом. Чак и УСА са својом агресивном асимилацијом и (Карл Дојч) "Nation building", наилази на тешке проблеме са новом генерацијом "миграната" која је дигла "New Economy" на ноге. Кажем ти, менаџери тих High Tech фирми муку муче како им се радници туку између осталог и по расној, вјерској, основи, сексуалној оријентацији, класном поријеклу и националним линијама. Горе него "гробари" и "делије" кад ногама газе у локви крви на улици неко непознато Српче, да евентуално поделе казну пред судом, на 20 условних... Стално неки Team building, часови групне медитације, радне акције типа Брчко - Бановићи... Хоооооруууук... Тите ми.
Tramp došao na noge Siju,Peking mu priredio ozbiljno poniženje
Izvor: Nportal 14.05.2026 10:54
Povratak na vestVaš komentar