Boris
18.05.2026 00:34
Cuj kaze da su tvrdoglavi ,mislim da bi bilo bolje za drustvp i drzavu da ste vredni radni i da nesto korisno radite a ne da "proizvodite" muziku koju niko ne slusa mozda bi se i mogla poslusati u toaletu na kratko kada covek ima tvrdu stolicu i sl.
"Prva i poslednja Evrovizija": Izjava "Lavine" posle nastupa
Izvor: Nportal 17.05.2026 18:41
Povratak na vestVaš komentar