Surovi
19.05.2026 13:10
Zašto se ovde uporno provlači sumnja u činjenicu da je bio plaćenik? Englez, vojnik, zaroblen po vlastitom priznanju na prvoj liniji, šta je drugo mogao biti?! Kuvar? Humanitarac? Koliko znam Ženevska konvencija se ne odnosi na plaćenike. Zato neka bude sretan što su ga Rusi zarobili umesto da ga ubiju na licu mesta. Neka odsluži svoju kaznu i neka ide svojoj kući šepajući. To je njemu njegova borba dala.
Britanac zarobljen u Ukrajini: Puzao sam, bol bio nepodnošljiv
Izvor: Nportal 19.05.2026 09:32
Povratak na vestVaš komentar