Najbolji "Jaran".
19.05.2026 13:20
.. porodica, Kumovi... ga tamo strpali. Nisu im se žene nešto slagale. Koji je veći "sada". Klasika. Srbi? Ne da smo jadni. Jadniji grupno nego pojedinačno. Sastanu nas negdje na gomilu dušmani i udri sa svih strana. Nemamo mi tu rutinu. Krenulo malo na bolje, pa svaki vuče na neku "svoju" stranu. "Zavadi pa vladaj".
Dok je Sloba u "Lazi": Oglasila se pevačeva supruga
Izvor: Nportal 19.05.2026 12:24
Povratak na vestVaš komentar