"Dečak je!" Rada potvrdila divne vesti, nikad srećnija

Izvor: Nportal 21.05.2026 08:29

Povratak na vest

Vaš komentar

Top komentari

Duško

21.05.2026 11:14

Da i ti lepotice dobiješ tri sina!

+7 -0

0 Odgovora

Milan

22.05.2026 07:19

Rada lici na vesticu, pa veza izmedju nje i male dece izgleda neprirodno! Mozda zena i nije losa, ko zna, samo ja joj moje dete ne bih ostavio na cuvanje! Mogla bi da glumi glavnu ulogu u predstavi "Ivica i Marica" haha

+1 -3

0 Odgovora

Балаве около

22.05.2026 14:29

Русија ће ово, Русија ће оно. Плаше децу у колицима, старце и труднице на улици.

+0 -1

0 Odgovora

Povratak na vest