Ма какав Краљ?
22.05.2026 12:04
Он је мени - цар. Још да му Словенци врате отету имовину? Оно у Србији халали. Сваџају се дјеца и мачеха. Ево ибретим се. Ради. Аргатује.
22.05.2026 12:04
Он је мени - цар. Још да му Словенци врате отету имовину? Оно у Србији халали. Сваџају се дјеца и мачеха. Ево ибретим се. Ради. Аргатује.
22.05.2026 12:54
Asli si zaboravio popiti terapiju. Čudi me da te sestre na psihijatriji nisu kontrolisale. Moguće i da su zaključili da si izgubljen slučaj.
22.05.2026 14:10
Nema tamo "sestara". Kad budeš imao takve bisepse i tricepse i tetovaže koje koštaju ko novi Jaguar F-Pace, k'o "sestrice" i " bebčad" tamo, znaćeš na koga si i zašto ti je glava pljosnata ko "cocin bubanj". I prazna ko "trofazni cincilator". Pa me opet pogledaj u oči sljedeći put kad me vidiš. Da ti... ..... . .....
Galeb "ukrasio" kralja: NJegova reakcija nasmejala sve
Izvor: Nportal 22.05.2026 10:20
Povratak na vestVaš komentar