Hrvat se polio benzinom i zapalio zbog Bore Drljače

Izvor: Nportal 01.06.2026 21:22

Povratak na vest

Vaš komentar

Top komentari

.ilan

02.06.2026 05:34

Ludak,a problem je I taj sto su upotrebljavali drogu u ratu dabi bili dobri ineustrasivi bojovnici.Imao sam priliku da takve gledam

+20 -1

0 Odgovora

Relja

02.06.2026 05:51

Iz krajnosti u krajnost, i eto tragedije! Sta ce Drljaca da drlja tamo po selima , posle svega sto se dogodilo? I bez rata, sirenje folk nekulture je zaista ravno zlocinu! Ali zapaliti se radi toga, pa umreti u mukama je naverovatno!

+4 -26

0 Odgovora

Уз дужно поштовање

02.06.2026 07:20

Стојан баш звучи као хрватско име.Конвертити...

+33 -1

1 Odgovor

Surovi

02.06.2026 18:02

Što se mene tiče mogu svi tako. Svet bi bez njih bio mnogo mirnije, lepše i mirisnije mesto.

+7 -0

0 Odgovora

UFF

02.06.2026 17:29

DA JE SRECE BILO DA PEVAS I TUDJMANU, i doniras mu kanister benzina, spasao bi na hiljade zivota, i na jednoj i na drugoj strani.

+11 -0

0 Odgovora

Mile

02.06.2026 21:19

Kako nisam znao za ovaj slučaj tada da pomognem čovjeku sa kojom litrom benzina

+1 -0

0 Odgovora

Žiška

03.06.2026 05:32

Takvo selo nadomak Kostajnice nepostoji. Ima samo jedno između Križevaca i Koprivnice. A što se tiče te budale sa benzinom neka se poliju svi kolektivno i zapale da zavlada mir na ovim prostorima. Bolestan narod.

+1 -0

0 Odgovora

Povratak na vest