Dusko
02.06.2026 09:24
Jeftina propaganda i London i svi njihovi centri su vec dugo u dometu hipersonicnih Ruskih raketa Avsngard,Oresnik,Cirkon ...itd
02.06.2026 09:24
Jeftina propaganda i London i svi njihovi centri su vec dugo u dometu hipersonicnih Ruskih raketa Avsngard,Oresnik,Cirkon ...itd
02.06.2026 12:26
Dotični kaže vojno i politički sve agresivnija Rusija ? NATTO prijemom bivših članica Varšavskog pakta izašao na Ruske granice, primio Finsku i oni su mirotvorci ??? Koji , najblaže rečeno, neodgovorni političari !!!
02.06.2026 13:50
Rusi se ne pale na guranje nego na pokvarenost tkz.kolektivnog zapada
02.06.2026 14:07
Zasto pisete svakakve gluposti koje procitate i prepsete? Dosta prepisivanja sa interneta dosta s prepisivacima koji nemaju pojma ni sta prepisuju!
Upozorenje: Ako Rusi tu zavladaju, moći će da gađaju London
Izvor: Nportal 02.06.2026 08:28
Povratak na vestVaš komentar