Sveštenik oduševio: Koja je najvažnija dužnost žene u braku

Izvor: Nportal 02.06.2026 08:45

Povratak na vest

Vaš komentar

Top komentari

Surrrrrrroooviiii

02.06.2026 14:40

Dužnost svake žene u braku je da joj partner ne postane "pop".

+2 -26

1 Odgovor

Surovi

02.06.2026 22:26

Dužnost svake žene u braku je da pomogne mužu da ne završi na psihijatriji. Tvoja, eto, nije uspela.

+13 -5

1 Odgovor

@сирови

03.06.2026 09:24

Ти о старцу Тадеју: "Какав ти је нос, такав и понос". Видио ко све не носи мантију, и маше крижом на служби, па заглавио и он, на психијатрији. Нас са психијатрије у "гасне" коморе, на голготу и стуб срама. Иди код Ајхмана, Левијатана, Заветника и Гебелса на рапорт. Тамо ти је место. И они рокају за државу некажњено.

+1 -4

0 Odgovora

@Сремица

03.06.2026 09:32

Попиј који "бенседин" и "бруфен". Па коментариши будале.

+1 -1

0 Odgovora

Није мој тип

03.06.2026 12:24

али тако добра душа била. Обожавао сам је. Ма била и мало досадна. Сједимо у чекаоници, 8 полицајаца у црним панцирима, привели цурицу, метар и двадесет, тетоваже, пирсинзи, 30 кила живе ваге, буљи у мобилни, дувала или нешто јој подметнули... "На тријежњење". Нису смјели да је задржавају у испитују, ваљда тата шеф банке, политичар, ЦЕО... Каже моја " мала душа" једном специјалцу: "с чико, могу ли мало да се играм с твојим пиштољем?"... Какав гсг-9 и SWAT и ови наши грмаљи и лафови из Ниша и Панчева... Метар преко леђа, два у висину... Ходају ко пантери, гипки. 🇷🇺🇷🇺🇷🇺

+1 -0

0 Odgovora

"сурови"

03.06.2026 12:35

Раде тамо, појма немају. Ваде крв и телефонирају. Знаш да сам "Нијемац"?

+1 -0

0 Odgovora

Povratak na vest