Puno ih je?Država Evrope odlučuje o ograničenju broja građana

Izvor: Tanjug 03.06.2026 10:12

Povratak na vest

Vaš komentar

Top komentari

Pedja

03.06.2026 16:21

Ovaku glupost odavno niisam cuo, da se broj stanovnika smanji na ispod 10 M. E do ovaga su doveli raznorazni zakoni koje su napravili industrijalci zajedno sa poremecenim umovima koji su odlucili da pomesaju stanovnistvo na zemaljskoj kugli, da bi se izgubio nacionalni identitet, i da bi se sa takvom grupacijom lakse vladalo,, a industrialci imali svezu radnu snagu. Jos kada tome pridodamo raznorazne organizacije koje stite i podrzavaju promene u skolskim sistemima, koje deci u glave usadjuju neke samo njima znane nove vrednosti a unistavaju postojece, a sve to je sponzorovano raznoraznim belosvetskim pedofilima, nastranim i frigidnim spodobama, onda nam i ne trebaju zakoni o ogranicenjima stanovnika, do 2050, nece nas ni biti.

+4 -0

0 Odgovora

Povratak na vest