Jezive uvrede zbog izjava o CG: "Srpstvo se ne naplaćuje!"

Izvor: Nportal 03.06.2026 10:16

Povratak na vest

Vaš komentar

Top komentari

Do tri godine - ne.

03.06.2026 10:53

Čim klinci pređu tri godine i oni misle da zarade koji dinar za "srpstvo", vospitanije..... Buraazzz... Koji obrtnici... Pa ti pojma nemaš "Dobrica Ćosić". Pazi kako me farbaju "Srbi"... Konobar, Nemoj mu ništa staviti u kafu. A pivo? Može. Hvala Srbi!

+3 -46

1 Odgovor

@Srpstvo se ne naplaćuje

03.06.2026 15:53

Naplaćuju to crnogorci po Srbiji, kao što su oduvek radili i od toga odlično žive. Kao što sve dođe i prođe, nadam se da će proći i ovo, samo što predugo traje. Ima u svetu sličnih primera, ali ne u ovom obimu

+76 -0

0 Odgovora

Srpstvo se ne naplaćuje? 🇷🇺🇷🇺

03.06.2026 10:54

Koga farbaš??? Sve ima "cenu".

+6 -51

1 Odgovor

zora

03.06.2026 14:19

Zavisi odakle dolazis. Koja majka te je zadojima, Srbija,Montenego, Hrvatska......

+45 -3

0 Odgovora

Da vam kažem

03.06.2026 10:56

Svi ste vi crnogorci isti. Što bre ne idete kući i vi koji ste glasali, kako ste glasali i vi, koji kao niste glasali. Kako vas više nije sramota, da se igde na srpskim ulicama pojavite. Dosadili ste više svima. Imate svoju državu, pa idite glumite sami sebi. Ili ako vam se ide u inostranstvo, idite bre u Sarajevo, Zagreb, Tiranu, Skoplje, Sofiju... otkačite se više od nas, pa da odahnemo.

+105 -31

0 Odgovora

Bambi

03.06.2026 11:26

Ovako razmišlja svaki normalan čovek. Ovi drugi menjaju veru ne zato što oni hoće nego što ih teraju ovi da zapada obećavajući lagodan život al od te price nema ništa. Opet više poštujem one koji su bili za razlaz pa sede kući nego ove što posle glasanja na prvi voz za BG.

+43 -17

0 Odgovora

Vlada

03.06.2026 11:42

Crna Gora je geografski pojam a crnogorci su srbi.Montenegro i montenegrini nisu crnogorci tj srbi oni su saveznici i prijatelji hrvata a mrzitelji srba,dokaz je priznanje Kosova i Metohije i uvlacenje hrvatima siptarima i mujama.Vlada Srbije u ime srpstva treba da zabrani ulaz u Srbiju i boravak u njoj.Sa ovim bi se slozili i Njegos,knez Nikola,serdar Janko Vukotic,kralj Petar i slicni a sa druge strane su Sekula Drljevic,Milo Djukanovic,Miras,Dedeic i slicni.Ziveo brate Slavisa Curovicu i ostala nasa braca.

+71 -67

0 Odgovora

DUKI

03.06.2026 12:03

Iskreno je rekao svoje,a kome se ne svidja i ne mora.

+58 -75

2 Odgovora

Informacija

03.06.2026 13:21

Danas je u Tivtu sleteo avion iz Beograda, putnicimne ne daju da izađu iz aviona. Crnogorci hoće da avion zajedno sa putnicima vrate za Beograd, a vi se širite po Srbiji i uopšte nikada niste podigli glas, kad se ovako šikaniraju ljudi iz Srbije. Video sam svakakve ljude bez srama ali kao što ste vi iz Crne Gore besramnici, to ne vidoh nigde u belom svetu

+105 -4

0 Odgovora

Auf

03.06.2026 13:32

A jel vi crnogorci znate iskreno da govorite?

+89 -3

0 Odgovora

Mira

03.06.2026 12:05

Da se nisu osvojili.,Srbija se nikada ne ih imala državu!!! Hvala im... Uvek ih je bilo više na pravnom fakultetu i na Vračaru nego u CG., još kad se tome doda i Novi Sad...ih Bog da ih vidi..

+46 -3

0 Odgovora

Ћути неслога и тамо?

03.06.2026 12:55

А није прије тако било. "Апликација" ваљда? Сваке године пролив и мучнина... Присједне ти сваки одмор.

+46 -1

1 Odgovor

gedža

04.06.2026 09:53

😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣,odavno me niko nije ovako zasmejao,ali je to ovde slučaj jer apsolutnu istinu kažeš 👍🤗

+21 -1

0 Odgovora

Шта је рекао Милован

03.06.2026 13:05

Ђилас кад су му ухватили брата попа на Блајбургу? Тако нешто. Имао двојку из историје: "Са њим ко и са осталима."

+11 -12

1 Odgovor

Ko to beše

03.06.2026 13:43

Jel to onaj crnogorac Milovan Đilas, što je posle rata rasparčavao Srbiju, te srpsku Baranju dade croatima

+95 -2

1 Odgovor

Ја "пееешеее..."

03.06.2026 15:17

Не брини, све ће избрисати. Имају "мирор". Гледао си "палп фикшн". Знаш "ИТ стручњаке". Хаифа има тај "код". Пусте га, па "отчепи" сервере сервере и чворове... Показали на "БГ"....

+4 -17

0 Odgovora

Овђе "Ана Франк"!!!

03.06.2026 18:26

Има ли какав стан у поткровљу за мене у Црну Гору.

+7 -1

0 Odgovora

"Девалвација"

03.06.2026 18:34

За шаку "рупија". Како возе у Мумбаију.

+5 -0

0 Odgovora

Boris

04.06.2026 02:13

Nije on za vasu kompaniju dobar izbor ,bolje bi vam bilo da ste odabrali Zvicera i kavcane a mozete i raspopa Mirasa to bi vam bio pravi pogodak.

+17 -1

1 Odgovor

Cole5

04.06.2026 14:22

Eeeeeeeeeeeeee, pravo veliš. samo bih ja tom spisku dodao i veljka belivuka i njegove kao i celu vračarsku grupu jerbo su oni svi poreklom iz crne gore......

+16 -0

0 Odgovora

Mile

04.06.2026 04:04

Забранити Црногорцима улазак у Србију.Све који раде против Србије протерати.

+45 -3

1 Odgovor

Исто рекао и...

04.06.2026 15:34

..."Тарабић".

+1 -0

0 Odgovora

UMRLA JE CRNA GORA

04.06.2026 15:55

NEK JOJ JE VJECNA SLAVA! Izdadose majcicu Srbiju, po nagovoru mecehe EU. Eh, uskoro ce pastorcici pod skute te nabljuvane tvorevine zvane EU, onda ce im vratovi bit duzi i duzi, da bi mogli da ugledaju Srbiju (majku) koja ih je odhranila.

+19 -0

1 Odgovor

Ne bi znao

04.06.2026 16:30

Mi crnogorce i sve ostale i pored svega još uvek zovemo braćom. Ja ne znam šta neko još treba da nam uradi, pa da mu pokažemo vrata. Biće da smo ipak mi za posmatranje

+18 -0

0 Odgovora

Povratak na vest