Igor
03.06.2026 13:21
Ovo je prilika da na plenarnoj sednici otvaranja Putin proglasi kapitulacoju
03.06.2026 13:21
Ovo je prilika da na plenarnoj sednici otvaranja Putin proglasi kapitulacoju
03.06.2026 14:04
Prokleti nacisto sta uradi sa Ukrajinom I Evropom, a Rusiju niko pobediti ne moze, a smrad koji se drogira bice a I sada je najvece zlo na svetu
03.06.2026 16:13
Ukrajina avetinjska, nepostojeća država . Ovi što pucaju na Rusiju su teroristi. Očekujem gaženje tih vaški u narednim nedeljama .
03.06.2026 16:29
Veselimo se nastaloj situaciji. Bravo Ukrajinci!
04.06.2026 23:14
Zna se ko to radi .Ovog drogerasa sturaju ko dvorsku ludu
Dronovima na Putinov rodni grad! "Sproveli smo sankcije"
Izvor: Nportal 03.06.2026 11:30
Povratak na vestVaš komentar