Злокобне речи из НАТО: "Руси, остаћете у блату да умрете"

Izvor: Танјуг 03.06.2026 19:48

Povratak na vest

Vaš komentar

Top komentari

Kazo

03.06.2026 22:29

A mladim ukraincima , šta njima poručuješ , ako je neki preživeo ???

+90 -0

0 Odgovora

Pantelija

03.06.2026 22:39

E moj Rutavi, a tebi je kao žao Rusa? Nego, reci ti nama koliko na mjesečnom nivou gine Ukrajinaca i ostalog svjetskog šljama? Ne zanima mene,no komšiju!

+96 -0

0 Odgovora

Vlado

03.06.2026 22:53

Rute,jedan u nizu idiota uz briselske birokratije.

+54 -0

0 Odgovora

Srpko Medeni

04.06.2026 01:01

Umreće ti Rusi od umora na ženskom delu familije dok te Čečeni budu roštiljali na red , smrade .

+47 -1

0 Odgovora

Marko

04.06.2026 01:05

Nato zlikovac

+51 -0

0 Odgovora

Dragoljub

04.06.2026 01:40

Nato, nista gore u ovom svetu nema od agresora kakav je Nato. Mnogo sta bi napisao ali znam da nebi bio prosledjen kao komentar nego bi dospeo u kantu za otpad.

+42 -0

0 Odgovora

Xajgyk

04.06.2026 02:10

Оно кад ратничком народу, који уз то радо гине за Христа, кажеш да ће да погине. Сад ће средина 21. века, а варварски народи још ништа научили нису.

+39 -0

0 Odgovora

Boris

04.06.2026 02:21

Zapadnjaci pre koju deceniju su znali da dobro skriju mrznju prema Rusima a i svima Pravoslavnim a ovi danas se i ne trude vec otvoreno propagiraju mrznju

+50 -0

0 Odgovora

lidija

04.06.2026 05:34

E moj Rute, jadni Rute...ne znaš za moto koji važi u ruskoj vojsci - Потеряйте себя, спасите других.

+35 -0

0 Odgovora

Jovan

04.06.2026 05:47

Kakav odvratni, ljigavi stvor, Rute rutavi mutavi! Nije ni cudo da je bas on glavni u Nato-u! Ipak jeste ,ogromna tragedija je ovaj sukob izmedju rusa i ukrainaca! Zaista neverovatno koliko mladih ljudi je zrtvovano , sa obe strane I kolika je to mrznja medju njima, nije ta mrznja od ovog sukoba samo, to mora da je duboko ukorenjeno u njihovu svest , pa se mogu toliko ubijati i mrcvariti jedni druge! Nato i zapadne zemlje su odlicno procenili ovu mrznju i celu situaciju, pa su pokrenuli "pripajanje Ukraine u EU", i navukli Ukrainu na tanak led! Jedino resenje je da se i ostale zemlje EU bombarduju i da se onda brzo potpise mir! Ili nisu valjda toliki idioti da zapocnu atomski rat ? Ko ce im znati....

+34 -0

0 Odgovora

Marko

04.06.2026 06:26

Rusi dok budu u blatu ti nacista biti ces pod zemljom,stvarno Evropa ima puno budala...

+40 -0

0 Odgovora

zora

04.06.2026 06:27

Nesposobno stvorenje koje samo preti ratom. Svet je pun PRVIH MINISTARA koji su svoju drzavu gurnuli na dno. Sa te pozicije stigao u NATO i sve sto radi preti Rusiji.Niko ga nikada nije cuo da preti mirom. Coveku je samo mrznja prema Rusima u glavi. Ako se dogodi da svi Rusi ostanu u blatu Holandija vise nece postojati kao i neki drugi huskasi na istrabljenje Rusa.

+40 -0

0 Odgovora

Dejan

04.06.2026 06:44

Ovaj tip ae obraća Rusima ili Ukrajincima ?

+30 -1

0 Odgovora

Opet ja smetam

04.06.2026 08:15

Eto umret cete ako odete kod rusa , ali ako odete kod ukrajinaca ili NATO... e onda vas ceka peceno jagnje ili prase, gajbe piva ledenoga, vrucega leba, muzike do zore, kafanske pasuljare, tri noci i tri dana veselja i pijancevanje... a onda vam djepove napunimo parama kako funtama, dolarima, evrims....i odlazak kuci jer ste u ovome ratu pobedili kaze nato sefic.

+24 -1

0 Odgovora

Blaz

04.06.2026 08:41

Bljuvotine holandskog peskana

+29 -1

0 Odgovora

Mija

04.06.2026 09:27

To je rekao i tvoj rođak Hitler pa je završio slavno kao što ćeš i ti smrade. Nego mi svi ostali koji sebe smatramo normalnima bi se trebali upitati, kako smo dozvolili da nam šefuju ovakvi ludaci, imbecili i nacisti. Kao i zašto smo dozvolili da nas tjeraju u smrt nas i naše familije oni koji ne zaslužuju da uopšte postoje. Treba ih zatrti za veke vekova a ne im dozvoliti da gospodare svetom!!!!

+24 -0

0 Odgovora

Duško

04.06.2026 10:07

Što joj milo to se babi snilo ! Kaže još jedna izreka da" lep čovek nema kompleks, a kad nema kompleks nije ni zao." Šta mislimo o ovom klonu ? Na koju stranu naginje ?

+16 -1

0 Odgovora

doktor

04.06.2026 11:27

Ovaj ima STRAH od Ruskog blata , jer su mu se pretci dva puta u njemu zaglavili i stradali ! Zaglavice se Evropa i treci put u Ruskom blatu , jer je predvode ovakvi TUPANI !!!

+25 -0

0 Odgovora

BICA

04.06.2026 11:33

POJMA TI NEMAS KAKAV SI TI NATO GENERAL KAD SI HOMIC.

+19 -0

0 Odgovora

Hercegovac

04.06.2026 13:27

Zasto plačeš onda, trebao bi da se radujes? Sve vase istine vidjeli smo '99.

+10 -0

0 Odgovora

Vuk Č

04.06.2026 19:50

NATO mora da se raspadne kad ga vode ovakvi likovi. Ovaj nezna ni kud je pošao ni gde je došao.

+11 -0

0 Odgovora

Lala

15.06.2026 22:34

Gospodine Ruter, želeo bih samo da vas podsetim.: Diplomatija je veština i proces vođenja odnosa između država, međunarodnih organizacija i drugih političkih aktera putem pregovora, dijaloga i saradnje, a ne silom ili sukobima. Da li ste ikada čuli za reč diplomatija ili znate šta ona znači?

+2 -0

0 Odgovora

Bane

16.06.2026 22:05

Došlo je vreme da se evropa posebno zapadne hijene englezi,francuzi,Nemci,Beneluks i slični,sprze ispod zemlje da postanu pepeo. On će da kaže za šta se gine i dali će biti plata.

+1 -0

0 Odgovora

Povratak na vest