"2001.hteo da ginem za Gračanicu"Oficir Norveške,pravoslavac

Izvor: Nportal 23.06.2026 17:38

Povratak na vest

Vaš komentar

Top komentari

Ljubica

23.06.2026 21:11

Priču, ovog čoveka, trebalo bi da čuju,političari iz opozicionih partija, koji odlaze u Brisel i Strazbur,da traže kazne za Srbiju i koji pljuju po SPC.Treba da čuju i nauče, šta znači, biti častan čovek.

+22 -0

0 Odgovora

Povratak na vest