УХАПШЕНО 25 ЉУДИ У 3 ГРАДА:Оштетили буџет за преко 41 милион

Izvor: Нпортал 11.11.2021 08:54

Povratak na vest

Vaš komentar

Top komentari

Sredoje

05.12.2021 19:17

Ljudi, da ne pravimo bolnice I vrtice, zatvori nam treba, nemamo zatvora, ljudi ne mogu da dodju na red da odleze svoje posteno zaradjene zatvprske kazne, jer nema mesta po zatvorima. Vidite da se ljudi samo hapse, a ne zatvaraju, nema gde. Zatvori nam fale.

+0 -0

0 Odgovora

Povratak na vest