Сузана Манчић вечерас се појавила у једном луксузном хотелу у Београду на промоцији албума "На овај дан" певача Ненада Јовановића. Расположена и тип-топ сређена стала је пред новинаре и говорила о разним темама.

Сузана је у својој каријери имала и тренутке када је била певачица, а сада је открила да ли би се икад вратила певању.

Фото: АТА имагес/А. Ахел

 

 

 

- Запевала бих поново због Жељка Самарџића, Хариса Џиновића. Харис нема пуно дуета, и сумњам да би хтео са мном један... (смех) Волела бих са њим да запевам! Да му предложим... Некад у шоу програму "Твоје лице звучи познато" сам прво имитирала њега, част ми је била - истакла је, а онда је открила колико времена проводи у својој викендици као и да ли јој зет помаже:

Фото: АТА имагес/А. Ахел

 

 

- У викендицу одлазим повремено, да избегнем велике радове, да душу одморим. Имам воду, а нема струју! Размишљам да направим пут асфалтни, сада га нема, ту у Великој Моштаници. Можда бих некад и преспавала тамо, али близу је Београд. Моштаница је драгоцена. Да ли ми зет помаже око викендице? (смех) Он је солидан један зет, диван један човек, али око викендице... Пита ме да ли треба нешто да се коси, али ја желим само да тамо уживамо - рекла је Сузана.

Сузана о друштвеним мрежама

Сузана истиче да није претерано вична коршћењу друштвених мрежа.

Фото: П. Милошевић

 

 

- Ћерке ми говоре да не користим толико филтера на мрежама. Не волим превише да делим тако јавно, имам Инстаграм, Вибер, Wхатсапп, доста од мене! Немам ТикТок, мреже су добре за нас јавне личности због рекламирања - истакла је она Сузана, чија ћерка Теодора је у септембру стала на "луди камен".

(Курир)

БОНУС ВИДЕО: