Супруга власника Пинк телевизије Жељка Митровића, Милица Митровић објавила је на мрежама да им је угинуо пас, те је објаснила и колико им је свима значио.

Наиме, она је уз неколико фотографија описала колико јој је тешко.

 

 

- Моја Мејси, мој мејсон, моја Мејсицка. Моја љубав. Хвала ти за најдивнијих 6 година. Заувек ћеш бити у мом срцу, уз мене. Кућа ће бити тиха без твојих корака, без погледа којим си ме пратила и без твоје мале њушкице која је увек тражила љубав и била спремна за несташлуке. Оставила си огромну празнину коју нико никада неће моћи да замени. Хвала ти за сваку секунду љубави, верности и среће коју си ми дала. Волим те бескрајно, моја Мејс - написала је Милица на мрежама.

БОНУС ВИДЕО: