Глумица Мирка Васиљевић од септембра би могла да се нађе на позицији водитељке популарног квиза "Ја волим Србију" уместо Драгане Косјерине која је до сада била на тој позицији.

Прва емисија са Мирком је већ снимљена, а глумица је открила како се снашла у новој улози и какви су планови за наредну сезону.

Фото: М.М/АТА имагес

 

 

- Радила сам већ једну емисију као водитељка "Ја волим Србију", већ смо имали једно снимање, и негде је план да већ од септембра месеца видимо какав је план за наредну сезону - рекла је Мирка за Србија Данас.

Глумица истиче да јој је улазак у овај пројекат био потпуно природан. Како наводи, иза ње су бројни пројекти попут серија "Ургентни центар" и "Дадиља са села", због чега се на снимањима осећа као међу пријатељима.

- Радила сам на већим пројектима са њима попут серије "Ургентни центар", "Дадиљу са села" сада снимамо и другу сезону. Створили смо један леп и професионалан однос. Негде сам и пријатељ куће са људима који раде испред и иза камере - објаснила је и додала:

Фото: РТС принтскрин

 

 

- Било ми је јако пријатно на снимању. Познајем се са људима иза и испред камере, а када имате неку историју заједно, онда сте свом на своме. На првом снимању ми је било врло узбудљиво, динамично и интересантно, а публика ме је дивно дочекала. На крају смо сви са осмесима отишли кући, што значи да је одрађен добар посао.

(Мондо)

БОНУС ВИДЕО: