Новинар Младен Мијатовић се вратио са Блиског истока у Србију, прошле године почетком септембра месеца, када је потписао уговор са Пинком.

- Враћам се новинарству, свом природном окружењу и начину живота. Човек путује светом у потрази за оним што треба, а кад се врати кући то нађе, рекао је један изванредан писац, а ја схватио чим сам поново крочио на ТВ Пинк. После две турбулентне и изазовне године, са великим бројем остварених циљева и реализованих задатака, фокусиран сам искључиво на посао и рад на ТВ Пинк, сектору безбедности и Црној хроници. Спреман сам да у сарадњи са колегиницама и колегама, уз подршку Жељка Митровића и Горана Гмитрића, дам пун допринос Информативној редакцији ТВ Пинк, медијске империје. Гледаоци могу да очекују ексклузивне, правовремене и тачне вести, репортаже и специјалне емсије. Видимо се на ТВ Пинк! - поручио је Мијатовић тада, а сада је у току емисијие на "Блиц ТВ" открио детаље односа са челником ружичасте телевизије, али и о примањима на истој.

Фото: АТА имагес/А. Ахел

 

 

- Да ли се дешавало да вам прете током ваше каријере - гласило је питање, на шта је Младен одговорио:

- Јесте и то на различите начине. Опет све то спада под ризик који мој посао носи. Осетим се угрожено, али то је ризик наравно са којим морам да се носим. Родитељи су такође били у страху због мог посла, на пример током бомбардовања. Када сам био на локацијама у којима су падале бомбе. Они виде где се налазим, а био сам на местима где су гинули људи - говорио је Младен, а затим је открио и да ли се финансијски исплатио рад на телевизији Пинк:

- Да, веома сам задовољан радом на тој телевизији, односом Жељка и Милице Митровић према мени, али не само финансијски, већ и на све друге начине. И да ми понуди неко да пређем на другу телевизију, остао бих на Пинку - био је искрен водитељ.

БОНУС ВИДЕО: