Оливера Балашевић тренутно пасионирано прати Светско првенство у фудбалу. Оливера је открила за кога навија.

Наиме, Оливера Балашевић обукла је дрес Бразила, па поручила:

- Док се са екрана озбиљно мери сваки корак Немачке десетке, мој дрес навијачки непогрешиво гласа за Нејмара и бразилску магију. Нека се свет полако спрема јер мој женски инстинкт каже да нас у финалу чека управо овај вечити класик - Бразил против Немачке.

Фото: Инстаграм принтскрин/olivera.balasevic

 

 

Оливера Балашевић о одрастању без оца и снази своје мајке

С обзиром на то да је одрастала без оца, Оливера је веома рано схватила колико је важно када неко остане уз вас у оним сасвим обичним, свакодневним ситуацијама. Истиче да је од своје мајке, коју назива "мађионичарем свакодневице", наследила свој најважнији животни зачин – достојанство. Њихов скромни сто у младости био је доказ да се од мало може направити много, уколико је давање другима несебично. То наслеђе ју је дефинисало као особу и мајку, учећи је да се љубав не мери луксузом, већ слободом и осмехом.

Фото: F.S./ATAImages

 

 

- Ипак, свако детињство има и своју горку пилулу. Моја једина траума из тог доба мирише на рибље уље. Како сам била "претерани мршавко", морала сам да га узимам на кашику само да би ме, по тадашњим мерилима, уопште примили у школу. Та горка обавеза оставила је дубок траг: риба и све што има везе са њом, мада наука каже да је вишеструко корисна, готово никада се не "брчка" у мом лонцу. Тако је мој животни мени постао спој мамине сналажљивости и моје спортске дисциплине, али пре свега - он је одраз одлуке да у кухињи задржим само оно што буди радост, а не успомену на присилу. Јер, у мојој гастро-филозофији, јело које није зачињено слободом и осмехом заправо и није оброк - додала је.

(Блиц)

БОНУС ВИДЕО: