Финалиста недавно завршене деветнаесте сезоне „Звезда Гранда“ Ненад Хорват недавно је боравио на егзотичном Балију, на ком му је било незаборавно, и то у посебном друштву.
Са њим на путовање кренула је некадашња учесница ,,Звезда Гранда“ Татјана Пејчић, а све је организовано ни мање ни више него од стране Марије Шерифовић, која је желела да организује журку изненађења за једну пријатељицу.
Ненад је Марију упознао током прошле сезоне, у којој је она још увек била део жирија , али је сада добио прилику да упозна и њену другу страну, што је и открио за Гранд.
Фото: Јутјуб принтскрин/Zvezde Granda
- Не може да се пореди пословно и приватно. Нисам имао осећај да сам са њом, толико смо били слободни, толико смо се шалили, смејали, а ја сам био у фазону, брате блејим са Маријом, купам се са њом у океану (смех). Не могу да нађем речи да то објасним - рекао је Ненад са осмехом од ува до ува.
За тих неколико дана на егзотичном острву Ненад је доживео много тога, а једна анегота се посебно издвојила, у којој су главни актери управо Марија и он.
Напали их пси
– Марија ме је возила на мотору, јер тако тамо функционишу, много је лакше за функционисање у саобраћају. Ја никад то нећу заборавити, чак ме је и она питала да ли верујем да ме она вози на мотору (смех). Е онда се десило то да смо ушли у слепу улицу, и само одједном се отварају врата на крају улице, излази 14 паса, хоће да нас растргну. Ја сам ту већ мислио да је крај, почео сам да се поздрављам са Маријом - присећа се Хорват.
Прави повод Ненадовог одласка на Бали била је управо горепоменута журка, а због које се такмичар из ,,Звезда Гранда“ пар дана крио на овом острву. За Гранд, Ненад је открио и да ли му је Марија тражила да јој отпева неку посебну песму.
Фото: АТА имагес/А. Ахел
- Колегиница и ја смо се крили да нас нико не види да не би упропастили изненађење. А што се тиче песама, она зна шта ми волимо и умемо, и то нас је и пуштала да певамо. А памтим то да сам по први пут певао Шабана Шаулића, баш велики задатак, и имао сам трему, али мислим да је била задовољна и да ће ме памтити по тој песми - одговорио је Ненад.
(Грандонлине)