Већ након прве четвртине дало се наслутити да ће Далас остварити победу на овом сусрету, јер су играли заиста феноменално.

Имали су кошаркаши домаће екипе предност од 30:15 након прве четвртине, а где су стали у првој, наставили су у другој четвртини.

Тако су на полувремену имали предност од 22 разлике, а резултат са којим се отишло на одмор био је 54:32 за Далас.

Ипак, у другом полувремену пробудили су се играчи гостију, те су одиграли феноменалну трећу четвртину и апсолутно се вратили у утакмицу.

Они су наиме трећу четвртину ове утакмице добили са 15:33, те су тако покушали доћи до преокрета и победе на овој утакмици.

У последњих тридесет секунди ушло се при водству од 99:98 за Маверкисе, а управо они су имали напад.

Дуго су кружили и тражили отворен простор за шут, а онда нешто лошија комуникација и слаб пас према Дончићу и чинило се да је напад пропао.

Сви су тако мислили осим Дончића који је погодио из невероватне ситуације и тако је поново шокирао коментаторе, али и све присутне у дворани.

Дончић је на овој утакмици убацио 35 поена, додао је пет асистенција и 11 скокова, те је био најбољи играч на утакмици.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

За још вести запратите нас на нашој званичној Фејсбук страници - будимо "на ти".

Нова димензија новости, ваш "Нпортал.рс".