Фудбалска репрезентација Србије није успела да савлада селекцију Камеруна, па је реми (3:3) ставио изабранике Драгана Стојковића у неповољну ситуацију пред финалну утакмицу групе са Швајцарском.

Африканци су затресли мрежу наших фудбалера преко Кастељета у 29. минуту, а "орлови" су недуго затим одговорили ривалу, и то на начин који ће остати записан у историји Мундијала.

Голови Страхиње Павловића у 46. и Сергеја Милинковић-Савића у 48. минути омогућили су да Србија постане прва селекција икад која је постигла два гола у зауставном времену првог полувремена.

Сјајну игру на почетку другог дела сусрета "орлови" су крунисали још једним поготком, међутим, убедљиво вођство Србије "истопљено" је од стране Камерунаца за само три минута, головима Абубакара и Шупо-Мотинга.

Упркос разочаравајућем исходу, наши репрезентативци имаће шансу да прођу у наредну фазу Светског првенства, али доста тога ће зависти од других резултата групе.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

За још вести запратите нас на нашој званичној Фејсбук страници - будимо "на ти".

Нова димензија новости, ваш "Нпортал.рс".