Зелени бесан:"Доста!"Руси БЕЗ ТЕНКОВА први пут после 80 лета

Извор: Нпортал 07.05.2026 18:45

Повратак на вест

Ваш коментар

Топ коментари

Casper

07.05.2026 20:45

Poslije svega sta je uradio Rusiji i svome narodu ja ovoga covjeka nikako me mogu prihvatiti kao osobu koju treba postovati. Zasluzio je sve najgore a mir on nikadnije ne zelio, spreman je prevariti svakoga ovaj puppet.

+8 -1

0 Одговора

"коментар"

07.05.2026 20:48

А данас мало к'о и радио.

+3 -0

0 Одговора

Cika Maric

07.05.2026 21:07

Tenkovi su u Ukrajini,ahhahahah sta li lupeta ovaj zidovski narkoman

+9 -1

0 Одговора

Srpko Medeni

07.05.2026 22:17

Tenkovi i artiljerija su tamo gde treba , samo što ovaj ćivutski narkos ne dobacuje .

+5 -1

0 Одговора

Pravda

08.05.2026 08:15

Zelenski nije vise predsednik Ukrajine,njegov mandat je davno prosao,Ukrajinci ga ne zele ali on odgovara EU da tako mogu svi da lazu i kradu kako ko hoce i zeli.Svet se menja nadajmo se da dolaze bolja vremena za sve nas obicne Ljude.Zivela Slobodarska,Rodoljubiva SRBIJA.

+3 -1

0 Одговора

Немо бре да вређаш

08.05.2026 08:24

Нашу јеврејску браћу. А и знаш колико пара имају, паре да ти ј.

+1 -0

0 Одговора

Повратак на вест