Не волим га нешто посебно
08.05.2026 12:22
Али јесте снимио највећи антиратни екс ју албум. Пусти ове умпа умпа, шумидумимозе, римтути, ев мој друже, орхан и рејхан и сл. И сада не смије носом да провири из кућног азила у Холандији. Да је ћутао, сад би био четврти пјеваћ Дугмића.
(Мапа) Словачки велеслалом! Којом рутом ће Фицо за Москву
Извор: Нпортал 08.05.2026 11:31
Повратак на вестВаш коментар