Ким прети "Ако се ово деси - аутоматски следи атомски удар!"

Извор: Нпортал 11.05.2026 16:05

Повратак на вест

Ваш коментар

Топ коментари

Petar

11.05.2026 18:33

Iz tog razloga " je potrebna, nuklearna bomba Iranu". Automatski ...na Izrael i Ameriku ....radi mira u svetu .

+15 -1

0 Одговора

Коле

11.05.2026 21:39

Tako to radi prava država, be ko mi ćutimo dok šiptari rade šta hoće.

+9 -0

0 Одговора

"Grunf"

12.05.2026 10:44

A znaš, svi se sa mnom druže jer misle da imamo pare, a nemamo. Kad ti dođe Rus, neće on gledat' ođe ko je fašista, ko stranjac, nego fino šarca i šmajser uRuke, pa uza zid... Ratafatqtatq... Da mu naplatimo "morgidž" i "interest".

+0 -0

0 Одговора

Немој, ипак је то

12.05.2026 10:59

Лери, Чабад, Њињаењи лоби...

+0 -0

0 Одговора

Aleksandar...

12.05.2026 12:38

Kimu Nobelovu nagradu za mir... Jedini je obezbedio mir u svojoj zemlji. Sve druge zemlje moraju da balansiraju, ali samo Kimovo je trajno...

+1 -0

1 Одговор

Прође "Божо" малопре

12.05.2026 15:57

Киму етажни стан уЦентру од "њињањењог њобија".

+0 -0

0 Одговора

А шта би с оним?

12.05.2026 16:22

Што су га поломили на 60 мјеста јер није хтио да пољуби слике Тита и Бражњева? Брате уживанција. Какав БАјро. Дјеца, велико двориште, стан уЦентру... То етикета!!!

+0 -0

0 Одговора

Кад те ништа у животу...

12.05.2026 16:36

...не занима. Мало баскет, мало музика, мало школа. Али зато "друге" - "занима". Гдје ти оно идеш? А концерт? Знамо да си био на концерту! Шта ти оно слушаш и причаш около? "Империјалистички елеменат." Воздра свима. Читај мало Алан Форда и гледај маратонце, балканског шпијуна... Јој "надреалисти" све предвидели. Цареви.

+0 -0

0 Одговора

"А није ти мама добро?"

12.05.2026 16:53

Знамо да није добро. А знамо и зашто није добро. Да само мама није добро. Хвала вам свима "од Вардара па до Триглава". И далеко вам била моја кућа са базеном на Апенинима од 900 квадрата. И 10 хостеса.

+1 -0

0 Одговора

Повратак на вест