Petar
11.05.2026 18:33
Iz tog razloga " je potrebna, nuklearna bomba Iranu". Automatski ...na Izrael i Ameriku ....radi mira u svetu .
11.05.2026 18:33
Iz tog razloga " je potrebna, nuklearna bomba Iranu". Automatski ...na Izrael i Ameriku ....radi mira u svetu .
11.05.2026 21:39
Tako to radi prava država, be ko mi ćutimo dok šiptari rade šta hoće.
12.05.2026 10:44
A znaš, svi se sa mnom druže jer misle da imamo pare, a nemamo. Kad ti dođe Rus, neće on gledat' ođe ko je fašista, ko stranjac, nego fino šarca i šmajser uRuke, pa uza zid... Ratafatqtatq... Da mu naplatimo "morgidž" i "interest".
12.05.2026 10:59
Лери, Чабад, Њињаењи лоби...
12.05.2026 12:38
Kimu Nobelovu nagradu za mir... Jedini je obezbedio mir u svojoj zemlji. Sve druge zemlje moraju da balansiraju, ali samo Kimovo je trajno...
12.05.2026 15:57
Киму етажни стан уЦентру од "њињањењог њобија".
12.05.2026 16:22
Што су га поломили на 60 мјеста јер није хтио да пољуби слике Тита и Бражњева? Брате уживанција. Какав БАјро. Дјеца, велико двориште, стан уЦентру... То етикета!!!
12.05.2026 16:36
...не занима. Мало баскет, мало музика, мало школа. Али зато "друге" - "занима". Гдје ти оно идеш? А концерт? Знамо да си био на концерту! Шта ти оно слушаш и причаш около? "Империјалистички елеменат." Воздра свима. Читај мало Алан Форда и гледај маратонце, балканског шпијуна... Јој "надреалисти" све предвидели. Цареви.
12.05.2026 16:53
Знамо да није добро. А знамо и зашто није добро. Да само мама није добро. Хвала вам свима "од Вардара па до Триглава". И далеко вам била моја кућа са базеном на Апенинима од 900 квадрата. И 10 хостеса.
Kim preti "Ako se ovo desi - automatski sledi atomski udar!"
Извор: Nportal 11.05.2026 16:05
Повратак на вестВаш коментар