"Јесте ли приметили како је Путин НАЗВАО Зеленског?"

Извор: Нпортал 13.05.2026 19:49

Повратак на вест

Ваш коментар

Топ коментари

Boris

14.05.2026 02:07

Putin je uvideo ds od svoih komunistickih generala ne moze ocekivati nista dobro a i Rusija ekonomski slabi pa je odlucio bolje i ovo sto imam nego da izgubim i vlast i drzavu

+2 -14

0 Одговора

Srpko Medeni

14.05.2026 16:04

Putin koga god je gospodinom nazvao , taj se leba nije najeo . Uglavnom je dobio Ruski crni čaj .

+1 -1

0 Одговора

Сања

14.05.2026 16:28

Не он није Господин он је наркоманчина без мандата и функције,који жели да прекраја границе носом са белим прахом 😂

+6 -1

0 Одговора

Саша

14.05.2026 19:00

Глумац без мандата председника а још и наркоман, незнам како да га човек назове Граничар, подвлачи носом линије 😂

+5 -0

0 Одговора

Искрено?

15.05.2026 13:00

Прије ће Путина него Бибија да изруче... Срби у Хаг. Знају срби ценовник. Пошто овај, пошто онај Србин. Изговори: "Титови функционери" Не воле Срби "неправду". Југо Славија, југо Славија... Е, носим неке штокрле у цркви у подрум. Набио неки балави шајкачу преко уши и изгланцао опанке, строго три прста, с не зна три српског да бекне, нешто ландара језиком около - "фолоклорише". И гурну ме низ степенице и "молимте" каже "швабо један". Спрема се на прву линију, то јест прву смену у траку, да брани "Косово и Метохију". Што мраче. Е А кад почне русише брудер, па сибирише, па Дојче туси, па хоризонталише вертикалише, па ули хенес, па ротерштерн Белград... Ајне либе... Шумадија херцилајн.. ..

+0 -1

0 Одговора

Где си бре Зеки?

15.05.2026 13:31

Ту сам Пуки.

+0 -0

0 Одговора

Повратак на вест