Blaza
16.05.2026 19:37
Zasto njena krv na analizu ,,jel to da se pokaze kako Sloba nije bio pijan,,,!
16.05.2026 19:37
Zasto njena krv na analizu ,,jel to da se pokaze kako Sloba nije bio pijan,,,!
16.05.2026 21:17
Ko te uplašio? Kad te uplašio? Što te uplašio? Stanider da unesem sve u računar. Tip. Tip. Tip. Tip... Nije sigurno. Šta nije sigurno? Računar. Kako? imamo eksternu firmu iz Metkovića koja sve "koordiniše" na klaudu. Gde su? Treća smena. Opet izmišljaš. Prošli put si više pričao. Bio hrabriji... Misliš da ne znamo ko te uplašio? Koja je ovo boja? Crna. Koja je ovo boja? 40x Crna. 40x. Koja je ovo boja? Plava. Aha. Zašto plava? Zakon mora da se poštuje. Dovedi nam onu sestru iz Kameruna da sve pročita na sav glas. Aha.Stigla tinta za štampač iz Brajtona. Nisi znao da ovde ne sme da se fotografiše? Sad si malo hrabriji. Kod nas si u sigurnim rukama. Sve će to narod pozlatiti. Šta ti znaš? Ti si niko i ništa. Nula. Nula zapeta nula. Šaban, Hanka. Elvis. Madonna. To su umetnici. Pričaj!!! Pričaj kad ti kažem. Ajmo sad u muzej voštanih figura. Auuuuu... Ovo je slučaj za "vatikanske egzorciste"... A vidi vidi... Ima i Rusa... Iz Ugande!!; aaaa severoistočna Azija!! Svi su pred zakonom isti. Pričaj. 🤪 Opet ćeš da budeš glavna faca u kraju. Fin da budeš. Kulturan. A ne da ti se svi rugaju iza leđa i meni žale. Vidi Rusa. Gde ti vidiš Ruse? Opet haluciniraš... 🤐 Ćuti. Pakao. Ne vide. Vutra, Koks... Neko mu nešto podmetnuo. Neko se našalio, verovatno... 80% slučajeva. U pogrešnom trenutku na pogrešnom mestu s pogrešnim ljudima. Klasika. Pao na testu "vožnje". Nema svako "dominikansku gardu" da ga čuva. Skuupooo. Arrivederci.
16.05.2026 21:46
"No more heroes". Thx.
Слоба пребачен у болницу "Лаза Лазаревић"
Извор: Нпортал 16.05.2026 17:10
Повратак на вестВаш коментар