Svašta
18.05.2026 13:48
Koga briga sa čim se gubitnici slažu ili ne! Jbt strašno.
18.05.2026 13:48
Koga briga sa čim se gubitnici slažu ili ne! Jbt strašno.
18.05.2026 14:05
Stvarno je sramota da naš žiri nije dao, ne 12, koliko su devojke zaslužile, nego ni jedan bod Lelekicama. Pesma im je odlična, izvođenje fenomenalno, devojke prave lepotice. Ajde što je jedna od sestra Kovač koja je bila u žiriju odvaljena u vugla, ali čudi me da Jelena Tomašević nije imala sluh za etno ritam hrvatske grupe. Teška sramota, a vratiće nam se kad tad. Uzgred, kako je jedan stručnjak za ples postao član našeg žirija? Ovo je bilo takmičenje u plesu ili u zabavnoj muzici? Ah, da, on je pratio koreografsku komponentu izvođenja.
18.05.2026 19:21
Sastavis ziri od nestrucnih i jos dodas par glupaka ,,pa mu das ime Srpski strucni ziri,,a oni svi macole tupi glupi
19.05.2026 07:06
Alooo, to su ustase ! Bravo ziriju, koga jos zanima ova lakrdija od cirkusa
18.05.2026 15:12
Bravo za stručni žiri, apsolutno nisu zaslužili!
18.05.2026 16:00
A vi ste iz zirija kao nesto RAZUMETE . Da se pokrijete usima i vasu strucnost ponesite u vc .
18.05.2026 23:29
Патња југословенских зликоваца, а толико Српских живота усадили у темељ њихове лијепе, ни један зликовачки им живот не би нестао, да су им дали глас, николетина ће им судити на оном свету а Бога ми и Јово Ка пичић.
Srednji prst: Reakcija Hrvatica na 0 bodova od srpskog žirija
Извор: Nportal 18.05.2026 11:32
Повратак на вестВаш коментар