Srednji prst: Reakcija Hrvatica na 0 bodova od srpskog žirija

Извор: Nportal 18.05.2026 11:32

Повратак на вест

Ваш коментар

Топ коментари

Svašta

18.05.2026 13:48

Koga briga sa čim se gubitnici slažu ili ne! Jbt strašno.

+5 -5

0 Одговора

Smorke

18.05.2026 14:05

Stvarno je sramota da naš žiri nije dao, ne 12, koliko su devojke zaslužile, nego ni jedan bod Lelekicama. Pesma im je odlična, izvođenje fenomenalno, devojke prave lepotice. Ajde što je jedna od sestra Kovač koja je bila u žiriju odvaljena u vugla, ali čudi me da Jelena Tomašević nije imala sluh za etno ritam hrvatske grupe. Teška sramota, a vratiće nam se kad tad. Uzgred, kako je jedan stručnjak za ples postao član našeg žirija? Ovo je bilo takmičenje u plesu ili u zabavnoj muzici? Ah, da, on je pratio koreografsku komponentu izvođenja.

+14 -10

2 Одговора

Blaz

18.05.2026 19:21

Sastavis ziri od nestrucnih i jos dodas par glupaka ,,pa mu das ime Srpski strucni ziri,,a oni svi macole tupi glupi

+1 -0

0 Одговора

osvesceni

19.05.2026 07:06

Alooo, to su ustase ! Bravo ziriju, koga jos zanima ova lakrdija od cirkusa

+1 -2

0 Одговора

mare112

18.05.2026 15:12

Bravo za stručni žiri, apsolutno nisu zaslužili!

+8 -11

0 Одговора

Brko

18.05.2026 16:00

A vi ste iz zirija kao nesto RAZUMETE . Da se pokrijete usima i vasu strucnost ponesite u vc .

+12 -8

0 Одговора

смехотрес

18.05.2026 23:29

Патња југословенских зликоваца, а толико Српских живота усадили у темељ њихове лијепе, ни један зликовачки им живот не би нестао, да су им дали глас, николетина ће им судити на оном свету а Бога ми и Јово Ка пичић.

+0 -1

0 Одговора

Повратак на вест