Pope
18.05.2026 23:37
Ajde budi dobar pa nam reci, ali iskreno, koji auto voziš i gde stanujš!?
18.05.2026 23:37
Ajde budi dobar pa nam reci, ali iskreno, koji auto voziš i gde stanujš!?
19.05.2026 09:29
Чуј шта вози? Ладу или Волгу. Нема треће. Ће станује не знам, али срце му је у Српском Цариграду.
19.05.2026 11:05
Станује у селу у парохији коју нико није хтио и у којој је направио праву малу заједницу. Сада ту у ту цркву, у том селу на литургију долазе људи из околних градова, недељом је црква пуна дјеце, јер код овог свештеника не виде ни трунку лицемјерја коју у граду виде. Народ га је толико заволио да изазива љубомору код свештеника у добростојећим парохијама. Нема весеља, дружења и жалости гдје овај свештеник са попадијом не стигне, а и сам врло често за вјерни народ организује дружења! Он је примјер да још увјек има изузетака, питајте народ! Успут, село је Мртвица код Лопара у Републици Српској.
19.05.2026 17:51
Da,čovek je u pravu! Muka mi je kad vidim muškarca kako izlazi iz besnih kola,naočare za sunce su obavezne i kad sunca nema,ispod miške - torbica. Krenuo da sedi sedam sati u kafiću,a deca negde u pekari jedu sendviče,žena bleji po TC sa drugaricama umesto da kod kuće kuva za svoju porodicu onako iz ljubavi i čeka ih da dodju na ručak. Ali porodice više nema. To je izgubljena kategorija..
19.05.2026 20:04
Pa sa kim da se družim i da pričam kad ne pušim? Niko neće da dođe i da ispoštuje da nema pušenja? Da li je to Hrišćanski? To što ja ne želim da trujem sebe i svoju decu i što ne želim da udišem dim cigarete to svima smeta i ja sam zbog toag čudan! To što ne želim da potežem niakkve veze niti da podmićujem ikoga za bilo šta takođe većini ne odgovara.. Politika me ne zanima ali sam zbog toga jednima ćaci a drugima blokader iako me ni jedni ni drugi ne zanimaju... Da ne dužim.. Teško je biti svoj a opet imati društvo ili prijatelje koji te razumeuju i poštuju... Takav nam mentalitet.. Svi bi nešto da muvaju i muljaju završavaju preko veze, podmićuju... Sa tim se ne slažu, ali kaxa sebo moraju nešto da završe onda to nije problem.. Oni smeju kada im treba ali zato nije u redu kada to drugi rade.. Licemerje zar ne?
19.05.2026 20:08
Jel to vazi i za popove? Episkope? Pogledajte vozni park kada imaju Sabor.
20.05.2026 11:59
Au!! Zar tako o patrijarhu..?!?!
"Честитам робе аута, куће и свог изгледа! Лечите комплексе"
Извор: Нпортал 18.05.2026 19:55
Повратак на вестВаш коментар