Vladotimor
19.05.2026 09:04
Како да покажу да могу кад не могу?
19.05.2026 09:04
Како да покажу да могу кад не могу?
19.05.2026 09:31
Zašto se igraju ljudi vatrom nije mi jasno. ali jedno jeste . Putin o odbrani Rusije govori i kaže uvek jasno i otvoreno, i sigurno je da će se poneti kako i kaže. Zaborave ljudi ,a ne znaju koliko svi možemo izgubiti.
19.05.2026 10:05
Ovaj tip ne zna šta priča
19.05.2026 17:48
Biću kratak... ili ipak neću. Ako već planirate Treći svetski rat, molim vas samo javite termin na vreme. Da čovek organizuje dan kako treba. Da se ispeku kokice, ohladi pivce, napune baterije na daljinskom i zauzme mesto ispred TV-a. Ne ide da apokalipsu dočekamo nespremni. Ja već zamišljam atmosferu: sedim sa zastavicom u ruci, pola interneta viče „sad kreće“, druga polovina „ma ne smeju“, a komentatori po mrežama glume generale posle tri TikTok snimka i jednog dokumentarca sa YouTube-a. Jedni prete kako će „pregaziti svet za 24 sata“, drugi računaju ko ima više raketa, treći crtaju mape po komentarima kao da igraju Riziko. A realno, pola njih se umori kad ponestane interneta na pet minuta. I onda kreće standardna priča: „Mi ćemo njih!“ „Ma oni neće smeti!“ „Samo što nije!“ „E sad stvarno kreće!“ — i tako već godinama, kao najdosadnija sezona rijalitija ikad. Iskreno, jedino što je stvarno napadnuto jeste zdrav razum. Na kraju će istorija pisati: „Bila jednom jedna planeta puna vojnih analitičara iz komentara.“ A ispod fusnota: „Nijedan sukob nije rešen, ali je potrošeno 48 miliona komentara i 12 milijardi stručnih mišljenja.“ I dok se svi lože na Istok, Zapad, sile, saveze i mape, običan narod samo gleda da li će gorivo opet poskupeti i hoće li sutra raditi prodavnica. Ali dobro… samo vi nastavite da pretite. Ja idem po još jedno pivo. Deluje da ni ove godine neće biti finala.
19.05.2026 23:15
Te usijane budale ne shvataju da bi ih u tom slučaju Rusi jednostavno zbrisali. I bili bi u pravu.
Позивају НАТО да нападне руску ексклаву
Извор: Танјуг 19.05.2026 08:19
Повратак на вестВаш коментар