Колинда страхује: "Трамп је у праву, шверцовали смо се"

Извор: Нпортал 22.05.2026 08:27

Повратак на вест

Ваш коментар

Топ коментари

Bgd

22.05.2026 09:06

Jedno razumno razmišljanje za razliku od ovih naših tkz političara koji svojim zapaljivim porukama dižu još veće tenzije.

+3 -22

2 Одговора

Neša

22.05.2026 09:58

A šta je ona to rekla a nije ponovila strepnje naših zvaničnika. Gadi mi se od ovih kojima tuđe izjave i stavovi izgledaju tako pametno, a naši, kao, samo podižu tenzije, a u suštini su rekli isto!

+27 -0

0 Одговора

Surovi

22.05.2026 12:47

Šta je to ona razumno rekla? Da je Bliski istok umešan u rat u Ukrajini jer kao Iran potpomaže Rusiju? Onda je uključen i Daleki istok jer i Severna Koreja otvoreno potpomaže Rusiju, a možda i Kina potajno, dok Južna Koreja i Japan otvoreno potpomažu Ukrainu. Bilo bi razumno da je rekla da NATO i EU ne samo što otvoreno potpomažu Ukrajinu, ustvari je održavaju u životu, već i direktno učestvuju u tom ratu slanjem novca, opreme, oružja i vojnika koje nazivaju "dobrovoljcima". O slanju obaveštajnih podataka da ne govorimo. Bilo bi razumno da je rekla da baltičke državice moraju prestati provocirati Rusiju, što pretnjama, što vazdušnim koridorima za ukrajinske dronove. Rusija neće napasti prva, ali će odgovoriti na napad i krivica za eventualnu eskalaciju će biti na Zapadu i Kolindi mada to, na kraju i neće biti bitno jer neće ostati niko da progoni krivca. To bi bilo razumno da je rekla, ali eto, nije, a od nje ništa razumno i ne bih očekivao.

+26 -2

1 Одговор

Marko

23.05.2026 13:30

Odgovor Kitarovička je zagovaranje i opravdavanje NATO aktivnosti,a nikako razuman odgovor.Za nju je sve opravdano i razumno što radi NATO,a odgovori Rusije na NATO aktivnosti i provokacije nerazumni i neprihvatljivi

+5 -0

0 Одговора

Miki

22.05.2026 17:46

Nato savez je na ivici bankrota. Sve moguce oruzje sto postoji upotrebili su protiv Rusije. Preko 30 zemalja kolektivnog zapada. Pametnije bi im bilo da odu u Moskvu sto prije.

+4 -0

0 Одговора

Повратак на вест