"Несхватљиво!" Цецина изјава изазвала бројне реакције

Извор: Нпортал 31.05.2026 15:14

Повратак на вест

Ваш коментар

Топ коментари

Vlado

31.05.2026 16:12

Da probamo da je odbranimo.Posto je pojam Balkan,Balkanci,Balkanizacija..u Evropi termin prepoznat po ratovima i nacionalnim sukobima i agresivnim i zaostalim ljudima,Ceca je htjela da se distancira od Balkana govoreci da je iz Srbije.Tako,na primjer i Hrvati ne vole kada se nazivaju Balkancima,tvdeci da Hrvatska pripada srednjom Evropi.Na njihovu zalost i Ceca i Hrvati pripadaju Balkanu.

+29 -4

0 Одговора

Petar

31.05.2026 20:02

Novinaru , menjaj profesiju . Svaki pevac sa Balkana , moze da peva , cak i u Hrvatskoj ili Kanadai . Moze li Ceca ?

+17 -6

1 Одговор

zora

31.05.2026 21:29

Kakve veze ima njen komentar sa cinjenicom gde ko moze da peva?

+19 -6

0 Одговора

zora

31.05.2026 21:27

Nevolim je i ne slusam je, ali cu ipak stati u njenu odbranu. Neverujem da se radi o neznanju. Mislim da je pokusala da kaze da je Balkan ogroman prostor sa mnogo drzava i drzavica i da precizira da ona dolazi iz SRBIJE. Bitno joj je da svi koji je slusaju to znaju. Trebala je samo da ubaci neku rec vise da komentar bude siri.

+25 -4

0 Одговора

Boris

01.06.2026 00:11

Ne slusam tu vrstu muzike koju izvodi gpsp.Raznatovic ,zena je samo stavila sebe u Srpski nacionalni prostor tj.prostor Srpskog sveta a i kskve ona veze ima sa npr.Albanijom Bugarskom Hrvatskom Grckom i sl.

+4 -0

0 Одговора

Paaa

01.06.2026 00:27

Kakvo zvanje - takvo i znanje.

+3 -4

0 Одговора

Dusko

01.06.2026 02:19

Ne znam niti jednu Cecinu pjesmu ali tvrditi da Ceca ne zna da je Srbija na Balkanu je glupost svih gluposti. Naravno da je Srbija ne samo na Balkanu vec i u Evropi ali Ceca sa ponosom stalno istice da je ona prije svega iz Srbije, i to je genijalan odgovor nacionalno osvjescene osobe koja drzi do svog nicim ukaljanog INTEGRITETA. U pitanju su samo ZLI JEZICI a mozete samo zamisliti koliko je Ceca operisana od takvih gluposti. Veliki pozdrav i podska.

+5 -0

0 Одговора

gedža

01.06.2026 05:04

Ajde bre ostavite ženu jednom na miru. Ona sama najbolje zna ko je i odakle je. Ona je ponosna na tu činjenicu i hoće da bude pretstavljena onako kako se njoj prohte. A to, Srbija je na Balkanu, jeste, tačno je. Balkan je u Evropi, Evropa je u svetu i ? Ako peva u Piteštiju, hoće li da je predstavljaju kao "Svetsku zvezdu"- neće. Nije ona kao neki koji imaju priču u zavisnosti od republike ili države gde nastupaju. Kao onaj drugar od " orića"- seme im prokleto bilo. Ceca je uvek bila uz svog muža ii porodicu i za njega išla na metak, kakav god rzlog da je bio. Nije kao one što bi bolje prošle na platformama OF a ovamo mudruju o poštenju, lojalnosti i piismenosti nečiijoj. Previše od mene, nisamm Cecin obožavalac i ne slušam muziku kojom se ona bavi, ali ostavite ženu na miiru više. Bolje se bavite "novinarima" koji se bave tim poslom, a svakakve gluposti možete da pročitate ili teško razumete zbog nedostatka osnovne pismenosti kd onoga koji o bilo čemu piše. Ta Ceca je uvek stala iza svojih postupaka ma kakvi oni bili. Poštujte makar to ako nećete drugo,

+4 -4

0 Одговора

Kosta

01.06.2026 05:05

Njenim obozavaocima to neznanje ne smeta, jer su i sami takvi, koga bre briga za znanjem, u se , na se i poda se! Sto gluplje , prostije , to seljadiji bolje! Slazi, prevari , ukradi , to se ceni , lova burazeru!!

+4 -5

0 Одговора

Nela

01.06.2026 05:51

Mnogima je tesko reci Srbija, bivsa Yu, nego kazu Balkan. Voli Ona svoju Srbiju I zato je I rekla srpska penalize. Bravo Ceci!

+6 -5

0 Одговора

Goran

01.06.2026 07:54

Uzasna osoba, prevarant

+0 -4

0 Одговора

Srbin

01.06.2026 08:00

Bravo za pravu Srpkinju! Kakav crni Balkan, koga vise interesuje Balkan. Mi smo Srbi iz Srbije i ta Balkanizacija moze da se podmetne Bosancima, Siptarima i Hrvatima, ali ne vise i nama.

+3 -0

1 Одговор

Dusan

02.06.2026 00:20

Savjetujem Vam da budete jako oprezni i osjetljivi kada koristite termin "Bosanac". Postoje Srbi iz Bosne, Hrvati iz Bosne i Muslimani iz Bosne. Razliga je OGROMNA. Pozdrav braci iz Republike Srpske.

+0 -0

0 Одговора

Stojan

01.06.2026 08:09

Za pevacice sa skromnim opstim znanjem,bilo bi veoma uputno da se drze samo mikrofona dok unose stimung. A, bilo kakvo uplitanje sa novinarima,samo moze pokazati onu drugu,blamirajucu stranu....

+1 -4

0 Одговора

doktor

01.06.2026 08:43

Zivim u Nemackoj vec 50 god. , imam nemacki pasos , ali sam Srbin , a ne Nemac ili Evropljanin !! To je u mom mozgu , a ne na "karti sveta " !!

+5 -0

0 Одговора

Повратак на вест