"Дајте ми две атомске бомбе, да бацим на Америку"

Извор: Нпортал 02.06.2026 14:34

Повратак на вест

Ваш коментар

Топ коментари

"Милан Панић"

03.06.2026 09:31

Пола Србије гледа дневник у 19:30 на "бенсединима" и "сурова" шири около свој смрад.

+0 -4

0 Одговора

Hubert

03.06.2026 19:07

Maradona ionako vise ne igra. Zbog ogromne kolicine koke koju je kozumirao ,vise ne igra a i dok je igrao mozak mu je vec bio prilicno sprzen. Tako da... Koga briga za politicke stavove jednog mrtvaca?

+0 -6

0 Одговора

Повратак на вест