Спремају се за рат са Русијом - схватили застрашујућу истину

Извор: Нпортал 04.06.2026 07:30

Повратак на вест

Ваш коментар

Топ коментари

BOGDAN

04.06.2026 07:59

ENGLESKI ARISTOKRATI DANU I NOCE SANAJU DA CE JEDNOG DANA RUSIJA POSTATI ENGKESKA KOLONIJA.ENGLESKI ARISTOKRATI SPREMAJU SE ZA RAT SA RUSIJU I TO NEKOLIKO VEKOVA UNAZAD.U CITAVU ISTORIJU SVAKI PUT KADA RUSIJA ZARATI SA NEKE NEPRIJATELE ENGKESKA UVEK PODRZAVA STRANU KOJA RATUJE PRITIV RUSIJU I RUSKI CASAN I NEPOKOREN RUSKI NAROD.

+17 -0

0 Одговора

Mija

04.06.2026 09:17

Lako je tim nacistima da se spremaju za rat. Oni imaju Gde da se maknu u Australiju, Kanadu, novi Zeland itd. Oni su se dobro obezbedili u svoji kolonijama Gde su se pravi Britanci naselili po ubijajući domoroce. Tako da ovo što sada zovemo uk, tamo je nešto malo Britanaca uglavnom su useljenici i sirotinja koja rinta za njih. Tako da ako ih Putin raketiranje nikom ništa, treba roknuti po tim kolonijama tamo su se smjestili svi ti bogati šupci nacisti koji preko svoji klovnovi poput onog čupava potpiruju ratove.!!!

+12 -0

0 Одговора

Tomislav R

04.06.2026 15:19

"Da nije Nemaca Englezi bi bili najgori narod na svetu"-rece jedan od poznatih mislilaca.Prvi koncetracioni logor u svetu u juznoj Africi je delo Engleske krune.Utamanili su citavu jednu rasu i oteli im kontinent.Pre par godina su poslali na kraj drugog kontinenta armadu bandita u formi odbrane svojih interesa kako bi Celicna dama dobila Grofovsku titulu trulog kraljevstva.Takav jedan smrad nam je poslao NATO avione kako bi rasprasivao Uranijumski otpad od koga umiru i oboljevaju Srpski narod i pokoljenja, da bi postao savetnik naseg predsednika za debele pare. Johnson,razbaruseni zutoglavi praznoglavac je uspeo da uceni i natera jos gluplje Ukrajince da ne potpisu mir sa Rusima.Danas,posle hiljade mrtvih i unakazenih Ukrajinace su se zaglavili u duboko blato smrti i korupcije prodatih spijuna.Nepregledna je lista zlocina ovog naroda nastalog od incestualnih odnosa Engleske krune.

+4 -0

0 Одговора

vrs

04.06.2026 16:48

Mogi napast al ne sami je rza to nemju M***A, a poslije ce pisati bilo neko britansko ostrvo i nestalo pod morem u njmeu je zivo najveci genocidni narod

+2 -0

0 Одговора

Pare

05.06.2026 08:58

Ma samo plase narod da im uzmu pare, jer onda vlast je u velikom problemu ako ne uzmu i ne naplase i nema para jer rat se sprema ali civilni na zapadu jer velika kriza, probem drzavne plate, penzije a najgore sa najnizim slojem gube kontrolu, prodavnice se pljackaju u sred bela dana na "juris" 50 njih obojenih... Zivim u Egleskoj narod je besan na vlast a ne na Ruse, ne uspevaju bes da kanalisu na Ruse. Kapiramo mi sta rade, u problemu je vlast od toga da svakim danom ovde kljuca sve vise, i to je samo da skrenu misli da uzmu extra porez kao za vojsku a ustvari za ovaj sloj siromasni da ih smire. Nikada u Lononu toliko beskucnika, shatora .ratno stanje je ovde, kakvi Rusi Engleska ima rat sa siromasnim a sve ih je vise sve je stalo ovde, Niko se ne lozi a vlast sve vise u panci, rat spolja bi ih spasio a narod se ne lozi.

+0 -0

0 Одговора

Повратак на вест