Marija Šerifović oprostila se od novinara i voditelja Marka Pantića, poznatijeg kao Ludo Pero, koji je iznenada preminuo sinoć u 36. godini života.
Vest o njegovoj smrti potresla je brojne kolege i prijatelje, a među njima je i Marija, koja se od Marka oprostila emotivnom objavom na društvenim mrežama.
Pevačica je uz njihovu zajedničku fotografiju podelila kratku, ali veoma dirljivu poruku.
Foto: Instagram printskrin/serifovic
- Bog nekad zaista ima planove koje ne razumemo. Pero, putuj nasmejan kakvog smo te svi poznavali - napisala je Marija.
Pročitajte još
Marko Pantić bio je omiljen među kolegama i estradnim umetnicima, a tokom dugogodišnje karijere stekao je veliki broj prijatelja na javnoj sceni. NJegov vedar duh, neposrednost i humanost ostavili su snažan trag, zbog čega se od njega ovih dana opraštaju mnoge poznate ličnosti.
Podsetimo, Marko Pantić preminuo je iznenada u Beogradu u 36. godini. Tokom karijere radio je u brojnim medijskim kućama, vodio autorski podkast "Ludoperovanje", sarađivao sa mnogim estradnim imenima kao PR i organizovao brojne humanitarne akcije, po kojima će ga mnogi zauvek pamtiti.