Duško
21.05.2026 11:14
Da i ti lepotice dobiješ tri sina!
21.05.2026 11:14
Da i ti lepotice dobiješ tri sina!
22.05.2026 07:19
Rada lici na vesticu, pa veza izmedju nje i male dece izgleda neprirodno! Mozda zena i nije losa, ko zna, samo ja joj moje dete ne bih ostavio na cuvanje! Mogla bi da glumi glavnu ulogu u predstavi "Ivica i Marica" haha
22.05.2026 14:29
Русија ће ово, Русија ће оно. Плаше децу у колицима, старце и труднице на улици.
"Dečak je!" Rada potvrdila divne vesti, nikad srećnija
Izvor: Nportal 21.05.2026 08:29
Povratak na vestVaš komentar